İZMİR ÇIKIŞLI LİKYA TURU/ TURLARI/ 450TL/PUAN TUR /4 gece -5 gündüz

İZMİR ÇIKIŞLI LİKYA TURU/ TURLARI/ 450TL/TURU/avalanche travel

4 GECE – 5 GÜNDÜZ

DALYAN/FETHİYE/KALKAN/KAŞ/KEKOVA(BATIK ŞEHİR)/

1.GÜN :

İZMİR – AYDIN – MUĞLA GÖKOVA–MARMARİS İÇMELER TURU- – KÖYCEYİZ- DALYAN, . KAUNOS ANTİK KENTİ – CARETTA CARETTA – İZTUZU PLAJI

Yolda alınan serbest kahvaltı sonrası Muğla üzerinden Gökova’ya ulaşıyoruz. Gökova yolunda muhteşem doğa manzarası fotoğrafları çektikten sonra MARMARİS İÇMELER’ ziyaret ediyor daha sonra Dalyan’a geliyor, Karia Uygarlığı’nın önemli şehirlerinden Kaunos Antik Kenti karşısında, bugün balık çiftliklerinin bulunduğu Dalyan kasabasını yakından tanımak için, DALYAN TEKNE TURUNA çıkıyoruz. Sazlıklar ve dünyada çok az yerde görülen sığla ağaçları (Liquidamber Oryantalist ) arasından görünen Kaunos Kral Mezarları Görerek Caretta Caretta kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajında yüzme molası veriyor, yüzme molasının ardından kral kaya mezarları ve sazlıkları geziyor, Şifalı çamur banyoları, kükürtlü sulara uğradıktan sonra otelimize dönüş akşam yemeği , konaklama.eğlence otelde.

2.GÜN : FETHİYE – ÖLÜDENİZ 7 ADALAR TEKNE TURU – KAYAKÖY
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareketle Ölü deniz’e geliyoruz. KELEBEKLER VADİSİ TEKNE TURU(Mavi Mağara, Soğuksu, Nicholas Adası, Camel Beach, Gemiler Adası, yüzme molası)sonrası mübadele sonucu terk edilmiş eski bir Rum köyü olan Kaya köy’ü geziyor. Sonrasında otele dönüş, akşam yemeği ve konaklama Otelde.

 

3. GÜN :

RODOS ADASI TURU GÜNÜBİRLİK(YEŞİL PASAPORTLU  KONUKLAR İÇİN)
*FETHİYE PANOROMİK ŞEHİR TURU
*AKŞAM İSTEYEN KONUKLARIMIZLA OTELDIŞINDA EĞLENCE (EKSTRA)

4. GÜN :

SAKLIKEN/KAPUTA/KALKAN/KAŞ/KEKOVA BATIK ŞEHİR

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası  yolumuz üzerindeki saklı kente uğruyor 17 km. uzunluğundaki kanyonu ziyaret ediyor daha sonra Patara plajını ziyaret ediyoruz. burada vereceğimiz serbest zaman ardından kalkana doğru hareket ediyor, manzara restoranda MAİS adasına karşı öğle yemeğimizi alıyor daha sonra KAŞA hareket ediyoruz, Kaş

‘ta vereceğimiz serbest zaman ardından KEKOVA BATIK ŞEHRİ bizi bekleyen teknemiz ile dolaşıyor, daha sonra otelimize geri dönüyoruz.  Akşam yemeği konaklama otelimizde.

5.GÜN:  KÖYCEGİZ  -İÇMELER -İZMİR

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, dönüş yolculuğumuza başlıyoruz; İzmir’e dönüşü MARMARİS’E uğruyor, İÇMELER, MARMARİSTE serbest zaman ardından İzmir’e dönüyoruz. Yolda vereceğimiz molaların ardından akşam saatlerinde izmir’de oluyor, bir başka turda buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.

ÜCRET:500 TL

* 4 KİŞİLİK GRUPLARDA KİŞİ BAŞI:500TL

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

* 3* HOTEL’DE 4 Gece Y.P Konaklama(FETHİYE MALHUN OTEL/NAZAR OTEL FETHİYE/DALYAN LAPERLA HOTEL/TUKUAZ GARDEN)

  • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
  • Çevre Gezileri
  • sigorta
  • Otobüs ‘de İkramlar
  • Açık Büfe 4 Sabah kahvaltısı. Açık Büfe 4 Akşam Yemeği
  • Rehberlik Hizmetleri

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:

* öğle Yemekleri

  • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
  • Tüm Özel Harcamalar

*Müze ve ören yeri girişleri
*otel de,teknelerde alınacak ekstralar

*1.TEKNE TURU(DALYANDAN YEMEKLİ AÇIK BÜFE/35 TL
*2.TEKNE TURU ÖLÜDENİZDEN YEMEKLİ/35TL

3.TEKNE TURU KEKOVADAN YEMEKSİZ(25 TL)

*rodos adası feribot ücreti /60 EURO/FETHİYE-RODOS/RODOS FETHİYE(YEŞİL PASAPORTLU KONUKLARA)

 

AVALANCHE TRAVEL GÜVENCESİ İLE/İZMİR

TEL:05054862738-0532 5938743

DETAYLAR

Rehberi tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Gezi süresi 4 gece 5 gündür. 4 gece otel konaklaması yapılacaktır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için uygulanır. çocuklara otobüste 2 yaşından büyük çocuklara koltuk verme, kanun ile zorunlu hale getirilmiştir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri v.b. haklar iade edilmez. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve Tur içinde mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan turlarda acenta’ın sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde turu 1(bir) gün onceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Acenta’da saklıdır. Turun İptali durumunda Acenta turun iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

 

Reklamlar