İZMİR ÇIKIŞLI LİKYA TURU/ 5O0TL/ 4ECE – 5 GÜNDÜZ

DALYAN/FETHİYE/KALKAN/KAŞ/KEKOVA(BATIK ŞEHİR)/

1.GÜN :
İZMİR – AYDIN – MUĞLA GÖKOVA–MARMARİS İÇMELER TURU- – KÖYCEYİZ- DALYAN, . KAUNOS ANTİK KENTİ – CARETTA CARETTA – İZTUZU PLAJI
Yolda alınan serbest kahvaltı sonrası Muğla üzerinden Gökova’ya ulaşıyoruz. Gökova yolunda muhteşem doğa manzarası fotoğrafları çektikten sonra Dalyan’a geliyor, Karia Uygarlığı’nın önemli şehirlerinden Kaunos Antik Kenti karşısında, bugün balık çiftliklerinin bulunduğu Dalyan kasabasını yakından tanımak için, DALYAN TEKNE TURUNA çıkıyoruz. Sazlıklar ve dünyada çok az yerde görülen sığla ağaçları (Liquidamber Oryantalist ) arasından görünen Kaunos Kral Mezarları Görerek Caretta Caretta kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajında yüzme molası veriyor, yüzme molasının ardından kral kaya mezarları ve sazlıkları geziyor, Şifalı çamur banyoları, kükürtlü sulara uğradıktan sonra otelimize dönüş akşam yemeği , konaklama.eğlence otelde.
2.GÜN :
FETHİYE – ÖLÜDENİZ 7 ADALAR TEKNE TURU – KAYAKÖY
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareketle Ölü deniz’e geliyoruz. KELEBEKLER VADİSİ TEKNE TURU(Mavi Mağara, Soğuksu, Nicholas Adası, Camel Beach, Gemiler Adası, yüzme molası)sonrası mübadele sonucu terk edilmiş eski bir Rum köyü olan Kaya köy’ü geziyor. Sonrasında otele dönüş, akşam yemeği ve konaklama Otelde.

**AKŞAM İSTEYEN KONUKLARIMIZLA OTEL DIŞINDA EĞLENCE(EKSTRA)

3.GÜN:SAKLIKENT /KALKAN/KAŞ/KEKOVA BATIK ŞEHİR
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası yolumuz üzerindeki saklı kente uğruyor 17 km. uzunluğundaki kanyonu ziyaret ediyor daha sonra Patara plajını ziyaret ediyoruz. burada vereceğimiz serbest zaman ardından kalkana doğru hareket ediyor, manzara restoranda MAİS adasına karşı öğle yemeğimizi alıyor daha sonra KAŞA hareket ediyoruz, Kaş
‘ta vereceğimiz serbest zaman ardından KEKOVA BATIK ŞEHRİ bizi bekleyen teknemiz ile dolaşıyor, daha sonra otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği konaklama otelimizde.
4.GÜN:KÖYCEGİZ -İÇMELER -İZMİR
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, dönüş yolculuğumuza başlıyoruz; İzmir’e dönüşü MARMARİS’E uğruyor, İÇMELER, MARMARİSTE serbest zaman ardından İzmir’e dönüyoruz. Yolda vereceğimiz molaların ardından akşam saatlerinde izmir’de oluyor, bir başka turda buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.

ÜCRET:500 TL

3GECE -4 GÜNDÜZ/:450 TL

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
*3 gece club turkuaz otelde konaklama(fethiyede)

*Ulaşım

  • Çevre Gezileri
  • sigorta
  • Otobüs ‘de İkramlar
  • Açık Büfe 3 sabah  kahvaltısı  3 akşam yemeği

*ehberlik Hizmetleri

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:
*ilk gün sabah kahvaltısı
*Müze ve ören yeri girişleri
*otel de,teknelerde alınacak ekstralar
*1.TEKNE TURU(DALYANDAN YEMEKLİ AÇIK BÜFE/35 TL
*2.TEKNE TURU ÖLÜDENİZDEN YEMEKLİ/35TL
3.TEKNE TURU KEKOVADAN YEMEKSİZ(25 TL)

Reklamlar