İZMİR ÇIKIŞLI AVRUPA TURLARI

İZMİR ÇIKIŞLI BALKAN TURU/TURLARI

Büyük Balkan Turu Programı

1 GÜN – 1.TUR : 15 TEMMUZ ÇARŞAMBA ( 2.TUR : 19 EYLÜL CUMARTESİ ) :  SELANİK : Saat 00.01’de İzmir‘den belirlenen noktadan konuklarımızı aldıktan sonra yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz uygun molaların ardından Ayvalık, Çanakkale, üzerinden İpsala Sınır Kapısına ulaşıyoruz Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra, sabah saatlerinde Selanik e doğru yolumuza devam ediyoruz. Selanik e varışımızın ardından turumuza ulu önder Atatürk’ ün evini ziyaret ederek başlıyoruz. Panoromik şehir turumuzda; Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Yunanistan’ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Hamza Bey Camii, E.Venezelo – P.Konstantin heykelleri, Vardar, Makedonya, Aristoteles, meydanları görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele yerleşme. Akşam serbest zaman ( akşam dileyen misafirlerimizle birlikte sirtaki gecesine katılıyoruz. ) Geceleme Selanik Otelimizde
2. GÜN – 1.TUR : 16 TEMMUZ PERŞEMBE ( 2.TUR : 20 EYLÜL PAZAR ) : ÜSKÜP : Sabah kahvaltısının ardından Üsküp’ e doğru hareket ediyoruz. Üsküp şehir turumuzda taş sokakları ve tarihi binaları ile Türk çarşısı, Vardar nehri, kale, 6. yy.’dan kalma Taş Köprü, Türk Mahallesi , Makedonya Meydanı, Büyük İskender heykeli göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi Ohrid e doğru yolumuza devam ediyoruz. Ohride varış ve otelimize yerleşme. Geceleme Ohrid otelimizde
3.GÜN – 1.TUR : 17 TEMMUZ CUMA ( 2.TUR : 21 EYLÜL PAZARTESİ ) :  BİTOLA / RESNE / ST.NOUM : Sabah kahvaltımızın ardından bir saatlik yolculuğun ardından Manastır ( Bitola) ulaşarak, Atamızın okulu olan Askeri -Rüştiye yi geziyoruz. Manastırda İsakiye cami, saat kulesi. pekmez meydanı, Osmanlıdan kalan orduevi ,telgrafhane, göreceğimiz yerler arasındadır. Manastır gezimizi tamamlayıp yol güzergahında bulunan Resne de Resne li Niyazi nin sarayını ziyaret edip Ohri ye geri dönenek Ohri gölünün doğduğu yer olan st.-naum u geziyoruz. Tur bitimi Otelimizde alacağımız akşam yemeği sonrası serbest zaman. Geceleme Ohrid otelimizde.
4. GÜN – 1.TUR : 18 TEMMUZ CUMARTESİ ( 2.TUR : 22 EYLÜL SALI ) :  STURUGA / OHRİD : Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Unesco nun kültür mirası listesinde olan Ohri şehir turumuzda Türk çarşısı, Aziz Klemeus heykeli ve meydanı, Hacı Turgut cami göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle yemeğimizin ardından Ohri gölünün Dirim nehrine boşaldığı Sturuga yı görüyoruz. Tur bitimi serbest zaman. Geceleme Ohrid otelimizde.
5. GÜN – 1.TUR : 19 TEMMUZ PAZAR ( 2.TUR : 23 EYLÜL ÇARŞAMBA ) : TİRAN / İŞKODRA : Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Arnavutluğun başkenti Tiran a hareket ediyoruz . Bektaşiliğin Avrupa’daki merkezi sayılan Tirana varışımızı takiben şehir turumuza başlıyoruz.1789 Yılında yapımına başlanan ve 1923 yılında tamamlanan Ethem Bey Camii, İskender Meydanı, 19. yüzyılın başında inşa edilen Kaplan Paşa türbesi, Sekiz Sütünlu Türbe, Bilinmeyen Partizanlar Anıtı, Tiran’ın sembolü 1821 yılında Ethem Bey tarafından yaptırılan saat kulesi ,1999 yılında İşkodralı çocuklar tarafından isyan sırasında atılan kurşunların eritilmesiyle yapılan Barış Çanı, görülecek yerler arasındadır. Tur bitini İşkodra ya hareket. İşkodra da otelimize yerleşme ve serbest zaman . Geceleme İşkotra otelimizde.
6. GÜN – 1.TUR : 20 TEMMUZ PAZARTESİ ( 2.TUR : 24 EYLÜL PERŞEMBE ) : BUDVA / KOTOR / DOBRONVİK : Sabah kahvaltımızın ardından Karadağ hareket. Muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile Balkanların en ünlü tatil merkezlerinden biri olan Budva’ya varıyoruz. Burada yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi geziyoruz. Budva’dan ayrılıp, muhteşem manzara eşliğinde Karadağ sahillerinden Kotor’a ulaşıyoruz. Bir içdeniz olan Kotor’da panaoromik bir gezinin ardından, kısa ve keyifli bir yolculuktan sonra, akşam saatlerinde Hırvatistan’a geçerek İtalyanca adı Ragusa olan, Adriyatik’in en eski ticaret limanlarından Dubrovnik’e ulaşıyoruz. Panoromik Dubrovnik turumuza UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne dahil olan Eski Şehir Meydanı ile başlıyoruz. Şehrin Kule ve Surları, Aziz Vlah Kilisesi, Knez Köşkü, ünlü şair Gundulic’in Heykeli, Tarihi Çeşme ve 14. yüzyıldan kalma eski eczanesine de ev sahipliği yapan Francis Manastırı, Rektor Sarayı, şehir kapıları ve diğer önemli yapılar görülecektir. Dubrovnik de vereceğimiz serbest zaman sonrasında akşam Mostar’a hareket. Geceleme Otobüs – Yol.
7. GÜN – 1.TUR : 21 TEMMUZ SALI ( 2.TUR : 25 EYLÜL CUMA ) : MOSTAR / SARAY BOSNA : Sabah erken saatlerde Bosna-Hırvat sınırından geçerek ulaşacağımız Mostar da; Mostar Köprüsü, Kuyumcular Çarşısı, Koska Mehmed Paşa Camii, Eski Hamamı gördükten sonra Saraybosna’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Saray Bosna ya varışımızın ardından otelimize yerleşme ve kısa süreli dinlenmenin ardından ,gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda ; Meşhur Baş Çarşı, Tarihi Osmanlı Hanı, Morica Han, Katolik Katedrali, Sinagog, Hüsrev Bey ve Ferhadiye Camileri, 1914’te Franz Ferdinand suikastinin gerçekleştiği Latin Köprüsü, Eski Kütüphane, göreceğimiz yerler arasında yer alır. Tur bitiminde serbest zaman. Geceleme Saray Bosna otelimizde.
8. GÜN – 1.TUR : 22 TEMMUZ ÇARŞAMBA ( 2.TUR : 26 EYLÜL CUMARTESİ ) :  BELGRAD : Sabah kahvaltımızın ardından Belgrad a hareket. Belgrad a varışımızın ardından gerçekleştireceğimiz Belgrad şehir turunda; Yeni Belgrad, Tito’nun Mozolesi, Yeni Adalet Sarayı, Federal Parlamento, Terazije Caddesi, Ulusal Tiyatro, Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden Belgrad Kalesi, Kale Meydanı, Taş Meydan’ı Şehit Ali Paşa Türbesi, Bayraklı Cami ve Meryem Ana Gül Kilisesini Sava Katedrali’ görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman Geceleme Belgrad otelimizde.
9. GÜN – 1.TUR : 23 TEMMUZ PERŞEMBE ( 2.TUR : 27 EYLÜL PAZAR ) :  SOFYA : Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Sofya ya hareket. Sofya ya varış ve otelimize yerleşme ve kısa süreli dinlememizin ardından panoromik Sofya şehir turumuzda Balkanların en büyük kilisesi olan Aleksandr Nevski Katedrali, Balkanların en büyük kütüphanelerinden olan Milli Kütüphane ve Sofya Üniversitesi, günümüzde arkeoloji müzesi olarak kullanılan Ula Cami, şehrin simgesi Sofya heykeli, Banyabaşı Cami (Seyfullah Efendi Cami ) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme Sofya otelimizde.
10. GÜN – 1.TUR : 24 TEMMUZ CUMA ( 2.TUR : 28 EYLÜL PAZARTESİ ) :  SOFYA / KAPIKULE / EDİRNE / İZMİR : Sabah kahvaltımızı ardından Kapıkule ye doğru yolumuza devam ediyoruz. Kapıkule sınır kapısında pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından, ülkemize giriş yapıyoruz. Keşan /Çanakkale yolu ile gece geç saatlerde İzmir de oluyoruz.
ÜCRETE DAHİL OLANLAR
 • Lüx tur otobüsleri ile ulaşım
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • 8 Gece ve 4* otellerde konaklama
 • Otellerde alınan sabah kahvaltısı
 • 5 Gece akşam yemeği.
ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR
 • 15 TL Dahil yurt dışı çıkışı fonu
 • 120 € Vize ücreti ve hizmet bedeli
 • 20 € Seyahat sigortası
 • Kişisel harcamalar
YEŞİL PASAPORTLARA VİZE ÜCRETİ YOKTUR
KREDİ KARTINA 9 AY TAKSİT İMKANI
NOTLAR :
 • Turlarımıza ödeme yapılmadan kayıt alınmamaktadır.
 • Vize alımlarında acentemiz konsolosluk ile yolcu arasında aracı konumundadır. Vize müracaatı için gerekli evrakların tam ve eksiksiz olarak tarafımıza verilmesi gerekmektedir.
 • Yolcumuzun sigortası olsa bile, TURSAB zorunlu seyahat sağlık sigortası yapılması gerekmektedir.
 • Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
 • Rehberimiz program içeriği aynı kalmak koşulu ile program akışında değişiklik yapabilir.
 • Panoramik turlar herhangi bir müze veya ören yeri girişi içermez.
 • Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyit ediniz.
 • Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir.

İZMİR ÇIKIŞLI İTALYA -YUNANİSTAN TURU/TURLARI

GEZİLECEK YERLER :
KAVALA, SELANİK, IGOUMENİTSA, BARİ, POMPEİ, NAPOLİ, ROMA, VATİKAN, FLORANSA, PİSA, MİLANO, VERONA, VENEDİK, RİMİNİ, ANCONA, PATRAS, KORİNT KANALI, ATİNA, METEORA, KAVALA, İSKEÇE, GÜMÜLCİNE
KALKIŞ NOKTALARI :
İZMİR / KONAK SABANCI KÜLTÜR MERKEZİ – KARŞIYAKA ANIT
GECELEME / KONAKLAMA :
6 Gece Otel – 2 Gece Feribot – 1 Gece Otobüs / 9 GECE – 10 GÜN
TUR TARİHİ :
1.Tur : 27 Haz. – 6 Tem  —-  2.TUR : 19 EYL. – 28 EYL.

İtalya-Yunanistan Programı

1 GÜN – 1.TUR : 27 HAZİRAN CUMARTESİ ( 2.TUR : 19 EYLÜL CUMARTESİ ) :  SELANİK : Saat 00.01’de İzmir‘den belirlenen noktadan konuklarımızı aldıktan sonra yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz uygun molaların ardından Ayvalık, Çanakkale, üzerinden İpsala Sınır Kapısına ulaşıyoruz Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra, sabah saatlerinde Selanik e doğru yolumuza devam ediyoruz. Selanik gezimize ulu önder Atatürk’ ün evini ziyaret ederek başlıyoruz. Panoromik şehir turumuzda; Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Yunanistan’ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Hamza Bey Camii, E.Venezelo – P.Konstantin heykelleri, Vardar, Makedonya, Aristoteles, meydanları görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele yerleşme. Akşam serbest zaman ( akşam dileyen misafirlerimizle birlikte sirtaki gecesine katılıyoruz. ) Geceleme Selanik Otelimizde
2.GÜN – 1.TUR : 28 HAZİRAN PAZAR ( 2.TUR : 20 EYLÜL PAZAR ) : SELANİK – İGOUMENİTSA : 2.GÜN : SELANİK – İGOUMENİTSA : Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından bizi İtalya’ nın Bari limanına götürecek olan feribotumuza binmek için İgoumenitsa ya hareket ediyoruz Geceleme feribotta. ( İGUOMENİTSA – BARİ )
3.GÜN – 1.TUR : 29 HAZİRAN PAZARTESİ ( 2.TUR : 21 EYLÜL PAZARTESİ ) :  POMPEI – NAPOLI – ROMA : Sabah 08.30 gibi Bari limanına ulaşıp, Pompei’ ye doğru yola hareket ediyoruz. Roma İmparatorluğu’nun en büyük ticaret liman kenti Pompei’de m.s. 79’ da Vezüv Yanardağı’ndan çıkan dumanları gören halk gemilere doluşarak bir daha dönmemek üzere kaçmaya çalıştılar. 20 dakika süren sarsıntıdan sonra kabaran deniz, gemileri kızgın lavların arasına attı ve yok etti. Şehirde kalan insanlar evlere kaçtılar, volkandan çıkan ölümcül gazlar bir anda boğulmalarına sebep oldu. Sonra ardı ardına volkandan çıkan küller şehri örttü ve Pompei 20.000 yaşayanı ile yok oldu. Yaklaşık 2.000 yıl o görkemli evler, villalar, freskler , heykeller, duvar resimleri küllere gömülü kaldı. Arkeologlar kenti keşfettiklerinde ölüme yakalananları, o anda ne yapıyorlarsa taşlaşmış şekilde buldular. Agorası, tiyatrosu ve tapınakları ile Pompei, yok olan bir kentin kazılarda ortaya çıkan müthiş kurulumu, rehberimiz eşliğinde gezerken bu taşlaşmış insanları görmek o günlerdeki yaşamı öğrenmek için en önemli kültür gezisi olacaktır. Pompei gezimizin ardından yaklaşık yarım saat sürecek bir yolculuktan sonra Sophia Loren’ in kenti Nopoli’ ye ulaşıyoruz . Napoli şehir turunda; Pozilipo, Mergellina, Plebiscito Meydanı, Trieste Tirentino Meydanı, Toledo Caddesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu bitiminde Roma’ ya hareket. Geceleme Roma otelimizde.
4.GÜN – 1.TUR : 30 HAZİRAN SALI ( 2.TUR : 22 EYLÜL SALI ) : VATIKAN – ROMA : Sabah kahvaltımızın ardından, önce Vatikan’a gidiyoruz. Burada, dünyanın en büyük kilisesi olan San Pietro’da Rönesans’ın dev sanatçıları Leonardo da Vinci ve Michelangelo’nun şaheserlerini gördükten sonra San Pietro meydanını geziyoruz. Vatikan gezimizin ardından panoramik Roma gezimize başlıyoruz. Bu turumuzda ilk önce Roma’nın simgelerinden Colesseum’u, Venezia Meydanı’ndan sonra ünlü mağazaların bulunduğu sokaklara açılan İspanyol merdivenlerini ve İspanyol Meydanı’nı geziyoruz. Daha sonra Fontana di Trevi’yi (aşk çeşmesi) görmeye gidiyoruz. Yemek için verilecek serbest zamanın ardından, Roma’daki en ilginç merkezlerden olan Pantheon, heykel ve çeşmeleriyle ünlü meşhur Navona Meydanı’na kadar yürüyoruz. Roma turumuzun ardından gece geç saatlerde Floransa ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Gece otobüs / yol
5.GÜN – 1.TUR : 1 TEMMUZ ÇARŞAMBA ( 2.TUR : 23 EYLÜL ÇARŞAMBA ) : FLORANSA – PİSA – MİLANO : Sabah erken saatlerde ulaşacağımız Rönesansın doğduğu şehir olan Floransa’da Rönesansın doğumunu simgeleyen Santa Maria del Fiore Ketedrali, Giotto’nun çan kulesi, Vaftizhane, Senyorlar Meydanı ve sarayı, Ponte Vechio (arno ırmağı üzerindeki Floransa eski köprüsü) görülecek yerler arasındadır. Floransa turumuzun ardından Pisa ya hareket. Pisa turumuzda dünyaca ünlü Pisa Kulesi, Pisa Katedrali ve vaftizhanesi göreceğimiz yerler arasındadır. Pisa Kulesi bitirildiği tarihten itibaren güneye doğru eğilmeye başlamıştır. Bunun sebebi temeldeki yumuşak zemindeki bir çökmedir. Günümüzde, Pisa Kulesi’nin tepesinden güney yönünde aşağı sarkıtılan bir çekül 4,3 metre açığa inmektedir. Ancak yapının ağırlık merkezinin izdüşümü kendi temel dairesinin içinde kaldığı için kule devrilmemektedir. Kule her yıl milimetrenin onda yedisi kadar (100 yılda 7 cm) eğilmektedir. Pisa Kulesi, Pisa‘nın gücünün ve zenginliğinin bir sembolü olarak Cenova ve Venedik’e rakip olarak yapılmıştır. Ünlü bilim adamı Galile, bütün cisimlerin aynı hızla ve aynı fizik kanununa uyarak düştüklerini bu kulede yaptığı deneylerle ispat etmiştir. Pisa Kulesi ve çevresindeki katedral, kilise ve mezarlık UNESCO tarafından dünya mirası olarak kabul edilmiştir.Pisa gezimizi tamamladıktan sonra, Milano ya hareket. Milano’ya varışımızın ardından yapılacak şehir turunda görülecek yerler arasında Ad Vittorio Emanuelle Galerisi, Avrupa’nın 3. büyük gotik katedrali olan Doumo Kilisesi ve Meydanı, La Scala Operası bulunmaktadır. Ayrıca moda ve sanatın başkenti Milano’ nun birbirinden ünlü mağazalarına ev sahipliği yapan bu şehrin dünyaca ünlü cadde ve sokaklarında gezme imkanı bulacaksınız Geceleme Milano otelimizde
6.GÜN – 1.TUR : 2 TEMMUZ PERŞEMBE ( 2.TUR : 24 EYLÜL PERŞEMBE ) : VERONA – VENEDİK – RİMİNİ : Kahvaltımızın ardından, tarihin en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo ve Jülyet’in evinin de bulunduğu, ve Roma’daki Colosseumdan sonra İtalya’daki en büyük arenaya sahipliği yapan kuzey İtalya’nın dükler şehri Verona’yı görüyoruz. Verona turumuzun ardından sonra Dünya üzerinde görebileceğiniz en sihirli mekanlardan biri olan Venedik’ e ulaşıyoruz. Denizin ortasına kondurulmuş muhteşem yapılardan oluşan ve üzerinden geçen yüzyıllardan etkilenmeden günümüze gelen bu güzel şehir, insanın görmeden ve içinde yasayıp o nemli havasını solumadan gözünde canlandırabileceği bir yer değildir. Rehberlerimiz eşliğinde yapılacak panoramik Venedik şehir turunda ; ünlü San Marco Katedrali ve meydanı, Dükler Sarayı, ıç çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Venedik gezimizin ardından yaklaşık 20 km uzunluğunda kumsaı bulunan İtalyan Rivyerası Riminiye hareket ediyoruz. Geceleme Rimini otelimizde.
7.GÜN – 1.TUR : 3 TEMMUZ CUMA ( 2.TUR : 25 EYLÜL CUMA ) : ANCONA : Sabah kahvaltımızın ardından bizi Yunanistan ın Patras limanına götürecek olan feribotumuza binmek için Ancona ya hareket. Geceleme feribotta. ( ANCONA – PATRAS )
8.GÜN – 1.TUR : 4 TEMMUZ CUMARTESİ ( 2.TUR : 26 EYLÜL CUMARTESİ ) : KORİNT KANALI – ATİNA : Öğle saatlerinde ulaşacağımız Patras dan Atina ya doğru yolumuza devam ederken, Mora yarımadasını Yunanistan’dan ayıran 6,3 km uzunluğa, 23 metre genişliğe ve 90 metre yüksekliğe sahip Korint ve Saronik körfezini birbirine bağlayan yapay bir kanal olan Korint kanalında mola veriyoruz. Kanal yapımına 1881 yılında başlanmış 1893 yılında tamamlanmıştır. Ve bu tarihten itibaren kullanılmaktadır. Kanalın dizaynını Macar mühendis Bela Gerster ve asistanı Fransız mühendis Vincent Dauzats ile birlikte yapmıştır. Günde 30, yılda yaklaşık 11.000 geminin geçtiği Korint kanalından Atina ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Atina turumuzda Agora, Zeus Tapınağı, Parlamento Binası, Syntagma – Omonia Meydanları Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Başbakanlık Konutu, Tarihi Olimpiyat Stadyumu, Panepistimiou bulvarları, Ulusal Kütüphane ve Akademi üniversitesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Panoramik turumuzun ardından Dünya Tarihinin en meşhur sit alanlarından biri olan Acropolis’i geziyoruz. Geceleme Atina otelimizde
9.GÜN – 1.TUR : 5 TEMMUZ PAZAR ( 2.TUR : 27 EYLÜL PAZAR ) :  KALAMBAKA – METEORA – KAVALA : Sabah kahvaltısının ardından Atina’dan ayrılarak Yunanistan’ın Kapadokyası sayılan ve yerden 200 mt. yükseklikdeki günümüzde de faal olarak görevlerine devam eden Manastırlar Bölgesi Kalambaka’ya gidiyoruz. Burada Rahiplerin seneler önce kayaları oyarak yaptıkları manastırlar içindeki yaşamlarına tanık oluyor ve manastırları detaylı olarak geziyoruz . Tur bitimi Kalambaka dan ayrılıp Kavala ya hareket. Kavala ya varış otelimize yerleşme akşam serbest zaman.Geceleme kavala otelimizde.
10.GÜN – 1.TUR : 6 TEMMUZ PAZARTESİ ( 2.TUR : 28 EYLÜL PAZARTESİ ) : KAVALA – GÜMÜLCİNE – İPSALA – İZMİR : Sabah kahvaltısından önce dileyen misafirlerimiz Kavala’ da denize girebilirler. Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Belediye Meydanı, Mehmet Ali Paşa Külliyesi ve su kemerlerini göreceğimiz Kavala gezimizi tamamlayıp, ardından Yunanistan ın en iyi korunmuş eski şehri ünvanına sahip kenti olan İskeçe ye geçiyoruz. İskeçe şehir turumuzun ardından , Gümülcine panaromik turumuzu da tamamlayarak İpsala gümrük kapısına ulaşıyoruz. Sınır işlemlerimizin ardından Çanakkale yolu ile gece geç saatlerde İzmir de oluyoruz.
ÜCRETE DAHİL OLANLAR
 • Lüx tur otobüsleri ile ulaşım.
 • Türkçe rehberlik hizmetleri, şehir turları.
 • 6 Gece ve 3 – 4* otellerde konaklama
 • Otellerde alınan sabah kahvatısı
 • İgoumeritsa – Bari Feribot
 • Ancona – Patras Feribot
ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR
 • Öğle ve Akşam yemekleri
 • Kişisel harcamalar
 • 20 € yurt dışı çıkışı fonu
 • 120 € Vize ücreti ve hizmet bedeli
 • 20 € Seyehat Sigortası
 • 15 € Venedik Vaporetto Ücreti ( Tur anında rehbere ödenir )
 • 15 € Pompei Giriş Ücreti ( Tur anında rehbere ödenir )
YEŞİL PASAPORTLARA VİZE ÜCRETİ YOKTUR
KREDİ KARTINA 9 AY TAKSİT İMKANI
NOTLAR :
 • Turlarımıza ödeme yapılmadan kayıt alınmamaktadır.
 • Vize alımlarında acentemiz konsolosluk ile yolcu arasında aracı konumundadır. Vize müracaatı için gerekli evrakların tam ve eksiksiz olarak tarafımıza verilmesi gerekmektedir.
 • Yolcumuzun sigortası olsa bile, TURSAB zorunlu seyahat sağlık sigortası yapılması gerekmektedir.
 • Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
 • Rehberimiz program içeriği aynı kalmak koşulu ile program akışında değişiklik yapabilir.
 • Panoramik turlar herhangi bir müze veya ören yeri girişi içermez.
 • Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyit ediniz.
 • Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir.

TUR PROGRAMINI YAZDIR

725 €
Ekstra Tur Ücreti Yok

Reklamlar