İZMİR ÇIKIŞLI KURBAN BAYRAMI /KURBAN BAYRAMINDA BENELUX & PARİS -Düsseldolf’dan, Amsterdam’a 5 Ülke- ALMANYA, LÜKSEMBURG, FRANSA, BELÇİKA, HOLLANDA

BENELUX & PARİS

-Düsseldolf’dan, Amsterdam’a 5 Ülke-

ALMANYA, LÜKSEMBURG, FRANSA, BELÇİKA, HOLLANDA

5 Adet Şehir Turu fiyatlara dahildir…!

LÜKSEMBURG (1) – PARİS (3) – BRÜKSEL (1) – AMSTERDAM (2)

SunExpress Hava Yolları ile Aktarmasız Direkt Düsseldolf Gidiş, Amsterdam Dönüş

Erken Rezervasyon’da Oda başı 400 Eur. İndirim,
Ekstra turlarda 100 Eur. Net indirim.
Sadece kısıtlı sayıda kontenjan için geçerlidir.

Kurban Bayramı: 20-27 Eylül 2015 7 Gece 8 Gün

*Diğer hareket tarihlerimizi Lütfen sorunuz.

Tur Programı

 

1. Gün: İzmir, Düsseldolf, Lüksemburg
Sabah Saat: 09.30’da İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Dış hatlar terminali Gençaystar Travel kontuarında buluşuyoruz. Gerekli bagaj ve check in işlemleri sonrasında, SunExpress Hava Yolları’na ait XQ958 sefer sayılı Saat: 11.30 uçağı ile aktarmasız direkt olarak Düsseldolf’a uçuyoruz. Düsseldolf yerel saati ile 13.55’de uçağımızdan iniyor, gümrük işlemleri sonrasında bizi bekleyen rehberimiz ile birlikte araca yerleşiyoruz. Düsseldolf kentini otobüsümüz ile birlikte panoramik olarak gördükten sonra, Lüksemburg’a doğru hareket ediyoruz. Lüksemburg şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacağız. Geceleme Lüksemburg’daki otelimizde.

 

2. Gün: Lüksemburg, Paris (Romantik Paris Gece Turu)
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Fransa’nın başkenti Lüksemburg’a yaklaşık olarak 350 km uzaklıktaki Paris’e hareket ediyoruz. Paris şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Parfüm müzesi, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasında. Otelimize yerleştikten sonra (ekstra tur1) Romantik Paris Gece Turu’na katılıyoruz. Bu turda Paris’in görünmeyen yüzünü görme imkânı elde ediyoruz. Paris’in şiirlere, şarkılara, filmlere konu olmuş cadde ve meydanlarının ışıklandırılmış halini göreceğiz. Fotoğraflarımızda, anılarımızda ve hafızalarda bu haliyle kalacak Paris. Champs Elysees, Eiffel Kulesi’nin, Opera Binası’nın, Concorde ve Vendome meydanının ışık oyunları doyumsuz bir gecenin unutulmazları haline gelecektir. Sonrasında, Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan (eğlence aktivitesi1) Lido Show’u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde seyrediyoruz. Unutulmaz bir gece sonrasında, geceleme Paris’deki otelimizde.

 

3. Gün: Paris (Eiffel Kulesi & Seine Nehri & Notre Dame Turu)
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, (ekstra tur2) Eiffel Kulesi & Seine Nehri & Notre Dame Turu’na çıkıyoruz. Kültürel içerikli bu turumuzda gün boyunca Paris’in tüm güzelliklerini tek tek keşfedeceğiz. Paris düz ve geniş bir alanda her türlü görkemi içerisinde adeta saklayan bir şehir. Gündüzleri sembolleşmiş ikonları ile geceleri ise ışık dansları ile bizi selamlayan bu şehirde, sanatçılara ilham kaynağı olan dünyaca ünlü Eiffel kulesi gezimizi gerçekleştiriyoruz. Yüzyıllık asansörlerle ikinci kata ulaştığımızda Paris’i bu kez Eiffel kulesiz panoramik görüntüleri ile karşımızda bulacağız. Şehri yukarıdan seyretmenin zevkine vardıktan sonra, Paris’i tam ortasından kuzey ve güney (nehrin akış yönüne göre sağ ve sol yaka) olarak ikiye bölen Seine Nehri üzerinden gezintiye çıkacağız. Sonrasında Imparator Napoleon Bonaparte da dâhil birçok Fransız krallarının taç giyme törenlerinin yapıldığı, gotik mimarisinin en önemli yapıtlarından biri olan ve Victor Hugo’ya ilham kaynağı olmuş Notre Dame Kadetrali’ni gezeceğiz. Ardından Montmartre Tepesi’nden Paris’e hükmeden Sacré Coeur kilisesini ve 19. yüzyılın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş Ressamlar tepesinin daracık tipik sokaklarını rehberiniz eşliğinde gezerken, ressamlara çizdireceğiniz portrenize de sahip olma şansı edebilirsiniz. Turumuzun bitiminde makinemizde unutulmayacak karelerle dolu fotoğraflarla turumuzu noktalıyoruz. Geceleme Paris’deki otelimizde.

 

4. Gün: Paris (Disneyland, Normandinya Sahil Turu)
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, seçimlerinize bağlı olarak (ekstra tur3) Disneyland veya Normandinya Sahil Turu’na çıkıyoruz. Disneyland Turu’nda; Paris’e 36 km. uzaklıktaki, Avrupa kıtasının tek Disney parkı, rüyalar dünyası Disneyland park içerisindeki gezimizde, Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın made treni, Indiana Jones, Robinson’ un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yasayacağız. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’e geri döneceğiz. Normandinya Sahil Turu’nda ise; Fransa’nın en güzel bölgelerinden biri olan ve 2. Dunya savaşında çok büyük Stratejik rol oynayan, filmlere ve romanlara konu olmuş Normandıya Bölgesi’ne hareket ediyoruz. Eşsiz güzellikteki Normandinya bölgesini tanıyacağız. İlk durağımız Normandinya Köprüsü, yapıldığı dönemde en uzun tel köprü ve 856 metre ile bir tel köprü için iki iskele arası en uzak mesafe unvanlarına sahip olmuştu. Köprüyü geçtikten sonra hemen yakınındaki Honfleur Şehri, tarihi limanı, tuz depoları, balıkçı evleri, ahşap kilisesi ile bizi bekliyor . Normandinya çıkarmasının yapıldığı tarihi plajları gördükten sonra Trouville şehrini ve meşhur balık pazar ini gezeceğiz. Öğle yemeği için enfes balık ve deniz ürünlerini tadabileceğimiz serbest zamanımızın ardından öğleden sonra kuzeyin Monacosu diye bilinen Fransız jet sosyetesinin mekânı, Alain Delon ,Brigitte Bardot ve diğer tüm yıldızların uğrak yeri, Casino’su, lüks butikleri, ünlülerin evleri ve starlar plaji ile unlu Deauville şehrini gezdikten sonra Paris’e geri dönüyoruz. Geceleme Paris’deki otelimizde.

 

5. Gün: Paris, (Brugge), Brüksel
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, (ekstra tur4) Brugge Turu için yola çıkıyoruz. Brugge turumuzda Ortaçağ’a doğru zaman yolculuğuna çıkıyoruz. Kuğular, kanallar, manastırlar, çikolata satan standlar ile dolu masal kentinde Venedik havasını yaşıyoruz. Alışveriş dükkânlarını, panoramik olarak Belfry Kulesi ve Brugge Şehri’nin nefes kesen manzaraları içerisinde turumuzu tamamlıyoruz. Daha sonra, Brüksel’e hareket ederek şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Brüksel turumuzda; Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon Evleri, Grand Place Meydanı, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu turumuzda göreceğimiz yerler arasında. Konaklama Brüksel’deki otelimizde.

 

6. Gün: Brüksel, Amsterdam
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Amsterdam’a hareket ediyoruz. Amsterdam sokaklarında kaybolmak için şehir turumuza çıkıyoruz. Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı şehir turunda görülecek yerler arasında. Geceleme Amsterdam’daki otelimizde.

 

7. Gün: Amsterdam (Marken Volendam & Grand Holland)
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, 2 tur bir arada tam gün. (ekstra tur5) Marken Volendam & Grand Holldand turları için otobüsümüzdeki yerimizi alıyoruz. Öncelikle Marken Adası’na gidiyoruz. Şirin adada yürüyüşler yaparak keşfediyoruz. Güzel fotoğrafları aklımıza ve makinelerimize kaydederek Volendam Kasabası’na hareket ediyoruz. Hollanda’nın en keyifli balıkçı kasabalarından birisi olan bu kasabada çok ucuza hediyelik eşyalar satın almak için vaktimiz oluyor. Ayrıca kuzey denizinin balık ve deniz ürünlerinden tatma şansımız oluyor. Sonrasında Volendam’dan hareket ediyor, Hollanda’nın en büyük kentlerinden bir diğeri olan Rotterdam’a hareket ediyoruz. Seyir halinde geçireceğimiz şehir turunda, Euromas Kules, Liman Bölgesi, Hollanda Amerika Binası, Erasmus Köprüsü, William Köprüsü, Kubik Evler bu turumuzda keşfedeğimiz yerlerden sadece bir kaçı. Rotterdam turu sonrasında Hollanda’nın en eski kentlerinden bir diğeri Delft şehrine hareket ediyoruz. Hollanda’nın gizli başkentlerinden bir diğeri Lahey’de; Parlemento Binası, Kraliçe Sarayı, Lahey Adalet Binası göreceğimiz yerler arasında. Amsterdam’a dönüş yolcuğunda deniz kenarında mola verip Amsterdam’a ulaşıyoruz. Geceleme Amsterdam’daki otelimizde.

 

8. Gün: Amsterdam, İzmir
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, (ekstra tur6) Amsterdam Kanal Turu. Kuzey’in Venedik’i isimlendirilen Amsterdam’da kanallar içerisinde çok keyifli bir seyahat gerçekleştiriyoruz. Amsterdam’ı karadan ziyade çok farklı bir açından görme şansı elde ediyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte bir araya geliyor, havalimanına hareket ediyoruz. Amsterdam Havalimanı’na geçiyoruz ve check in bagaj işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. SunExpress Hava Yolları’na ait XQ945 sefer sayılı uçağı ile saat: 19.50’de aktarmasız direkt olarak İzmir’e uçuyoruz. İzmir’e indiğimizde saatler yaklaşık olarak 00.15/+1 gösteriyor olacak. Bir başka Gençaystar seyahatinde tekrar sizleri ağırlamak dileği ile vedalaşıyoruz.

* Bu program GENÇAYSTAR TRAVEL organizasyonudur.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 

 • SunExpresss Hava Yolları ile Aktarmasız Direkt Düsseldolf Gidiş Amsterdam Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
 • Uçuş ve Liman Vergileri
 • Düsseldolf ve Amsterdam Havalimanı Otel Transferleri
 • Düsseldolf, Lüksemburg, Paris, Brüksel, Amsterdam’da Şehir Turları
 • Oteller’de 7 Gece Oda Kahvaltı Bazında Konaklama
 • Otellerde Alınan Sabah Kahvaltıları (7)
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası Paketi

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri ve Ekstra Verilen Akşam Yemeği Molaları
 • Ekstra Geziler ve Eğlence Tur Programları
 • Schengen Vizesi ve Hizmet Bedeli: 120 Eur.
  (Yeşil Pasaport sahiplerine vize uygulaması yoktur.)
 • Seyahat İptal, Devir, Güvence Paketi: 15 Eur.
  (65 – 80 Yaş 30 Eur olarak hesaplanır.)
 • Yurtdışı Çıkış Fonu: 15 TL (Bankaya yatırılmalıdır.)

 

Reklamlar