İZMİR ÇIKIŞLI Amsterdam TURU KANALLAR, YEL DEĞİRMENLERİ, BİSİKLETLER, LALELER, EVLER TURU

Amsterdam TURU

KANALLAR, YEL DEĞİRMENLERİ, BİSİKLETLER, LALELER, EVLER

Amsterdam Şehir Turu fiyatlara dahildir…!
3 Gece Amsterdam Konaklamalı Tamamı Tatil Günleri

SunExpress Hava Yolları ile Aktarmasız Amsterdam Direkt Gidiş ve Dönüş

Erken Rezervasyon’da Oda başı 200 Eur. İndirim,
Ekstra turlarda 50 Eur. Net indirim.
Sadece kısıtlı sayıda kontenjan için geçerlidir.

Kurban Bayramı: 24-27 Eylül 2015  3 Gece 4 Gün (AMS-DUS)
29 Ekim Programı: 29 Ekim 2016-01 Kasım 2016 3 Gece 4 Gün (AMS-AMS)
Yılbaşı Programı: 31 Aralık 2016-03 Ocak 2016 3 Gece 4 Gün (AMS-AMS)
Sömestre Özel: 28-31 Ocak 2016 3 Gece 4 Gün (AMS-AMS)

Tur Programı

 

1. Gün: İzmir, Amsterdam
Öğleden sonra Saat: 14.05’de İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Dış hatlar terminali Gençaystar Travel kontuarında buluşuyoruz. Gerekli bagaj ve check in işlemleri sonrasında, SunExpress Hava Yolları’na ait XQ944 sefer sayılı Saat: 16.05 uçağı ile aktarmasız direkt olarak Amsterdam’a uçuyoruz. Asmterdam yerel saati ile 18.50’de uçağımızdan iniyor, gümrük işlemleri sonrasında bizi bekleyen rehberimiz ile birlikte araca yerleşiyoruz. Özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuzda Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Turu bitimi otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

2. Gün: Amsterdam (Marken Volendam & Grand Holland)
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, 2 tur bir arada tam gün. (ekstra tur1) Marken Volendam & Grand Holldand turları için otobüsümüzdeki yerimizi alıyoruz. Öncelikle Marken Adası’na gidiyoruz. Şirin adada yürüyüşler yaparak keşfediyoruz. Güzel fotoğrafları aklımıza ve makinelerimize kaydederek Volendam Kasabası’na hareket ediyoruz. Hollanda’nın en keyifli balıkçı kasabalarından birisi olan bu kasabada çok ucuza hediyelik eşyalar satın almak için vaktimiz oluyor. Ayrıca kuzey denizinin balık ve deniz ürünlerinden tatma şansımız oluyor. Sonrasında Volendam’dan hareket ediyor, Hollanda’nın en büyük kentlerinden bir diğeri olan Rotterdam’a hareket ediyoruz. Seyir halinde geçireceğimiz şehir turunda, Euromas Kules, Liman Bölgesi, Hollanda Amerika Binası, Erasmus Köprüsü, William Köprüsü, Kubik Evler bu turumuzda keşfedeğimiz yerlerden sadece bir kaçı. Rotterdam turu sonrasında Hollanda’nın en eski kentlerinden bir diğeri Delft şehrine hareket ediyoruz. Hollanda’nın gizli başkentlerinden bir diğeri Lahey’de; Parlemento Binası, Kraliçe Sarayı, Lahey Adalet Binası göreceğimiz yerler arasında. Amsterdam’a dönüş yolcuğunda deniz kenarında mola verip Amsterdam’a ulaşıyoruz. Geceleme Amsterdam’daki otelimizde.

 

3. Gün: Amsterdam, (Brugge)
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, (ekstra tur2) Brugge Turu için yola çıkıyoruz. Brugge turumuzda Ortaçağ’a doğru zaman yolculuğuna çıkıyoruz. Kuğular, kanallar, manastırlar, çikolata satan standlar ile dolu masal kentinde Venedik havasını yaşıyoruz. Alışveriş dükkânlarını, panoramik olarak Belfry Kulesi ve Brugge Şehri’nin nefes kesen manzaraları içerisinde turumuzu tamamlıyoruz. Konaklama Amsterdam’daki otelimizde.

 

4. Gün: Amsterdam, İzmir
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, (ekstra tur3) Amsterdam Kanal Turu. Kuzey’in Venedik’i isimlendirilen Amsterdam’da kanallar içerisinde çok keyifli bir seyahat gerçekleştiriyoruz. Amsterdam’ı karadan ziyade çok farklı bir açından görme şansı elde ediyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte bir araya geliyor, havalimanına hareket ediyoruz. Amsterdam Havalimanı’na geçiyoruz ve check in bagaj işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. SunExpress Hava Yolları’na ait XQ945 sefer sayılı uçağı ile saat: 19.50’de aktarmasız direkt olarak İzmir’e uçuyoruz. İzmir’e indiğimizde saatler yaklaşık olarak 00.15/+1 gösteriyor olacak. Bir başka Gençaystar seyahatinde tekrar sizleri ağırlamak dileği ile vedalaşıyoruz.
 • Önemli Not: Kurban Bayramı (23-27 Eylül) tarihlerinde dönüş uçağı 27/09/2015 XQ989 Dusseldorf – Izmir 18:35 22:55 olarak gerçekleşecektir.

* Bu program GENÇAYSTAR TRAVEL organizasyonudur.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 

 • SunExpresss Hava Yolları ile Aktarmasız Direkt Amsterdam Gidiş Amsterdam Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
 • Uçuş ve Liman Vergileri
 • Amsterdam Havalimanı Otel Transferleri
 • Amsterdam Şehir Turu
 • Oteller’de 3 Gece Oda Kahvaltı Bazında Konaklama
 • Otellerde Alınan Sabah Kahvaltıları (3)
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası Paketi

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri ve Ekstra Verilen Akşam Yemeği Molaları
 • Ekstra Geziler ve Eğlence Tur Programları
 • Schengen Vizesi ve Hizmet Bedeli: 120 Eur
  (Yeşil Pasaport sahiplerine vize uygulaması yoktur.)
 • Seyahat İptal, Devir, Güvence Paketi: 15 Eur.
  (65 – 80 Yaş 30 Eur olarak hesaplanır.)
 • Yurtdışı Çıkış Fonu: 15 TL (Bankaya yatırılmalıdır.)

 

TUR HAREKET DETAYLARI

 

Tur Hareket Tarihleri:
24 Eylül • 29 Ekim • 31 Aralık • 28 Ocak

 

Tura Katılım Noktaları:
 • İZMİR HAVA ALANI (14:05:00)

 

Reklamlar