MARMARIS – DALYAN- MARMARIS

 GÜN 1 :  Yata binis hosgeldiniz kokteyli sonrası limandan ayrılıyoruz.

Fosforlu mağarayı görerek berrak suları olan Kadırga koyuna ulasıyoruz.

Dilediginizce şnorkel ile yüzebilir çeşit çeşit balıkları görebilirsiniz.

Akşam yemeğinde balık, kırmızı et veya tavuk barbeku yaparak koyda geceliyoruz

GÜN 2 :   Kahvaltı sonrası 2,5 saatlik yolculuk ile öğlen Ekincik koyundayız

Öğle yemeğini müteakip opsiyonel Dalyan Turu için grubumuza özel  piyade tekne ile yarım günlük turumuz başlıyor. Mavi yengeçleri görebilir,Caretta kaplumbağaları  besleyebilrsiniz. Kanalın sonunda bulunan Çamur Banyosuna   girebilirsiniz  Tur sonunda ünlü İztuzu plajında yüzüyoruz..Akşam yemeği ve geceleme için tekneye dönüyoruz.

GÜN 3 :  Sabah Ekincik koyunda yüzebilrsiniz. Dönüş yolunda Kumlubük de  yüzme molası sonrası Turunç ve İçmeler sahilini görerek Marmaris Limanı na varıyoruz. Akşam yemeği bitiminde uzun Marmaris sahilinde ve hareketli kapalıçarşıda gezebilirsiniz.

 GÜN 4 :  Kahvaltı sonrası yine Mavi Yolculukta görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz

 Not: Hava ve deniz şartlarına göre program değişiklik arzedebilir.

MAVİ YOLCULUK GENEL BİLGİLER

 

Yatlar Gulet, Keç, Aynakıç stili ile Marmaris, Fethiye, Bozburun ve Bodrum tersanelerinde yapılmıştır. Standart,Klimalı, Lux ve Vip olarak sınıflandırılır. Çam, teak, sapella ve maun ahşap malzeme kullanılmıştır.

 

Personel; Misafir kapasitesine bağlı olarak 2–4 kişidir Kaptan, Gemici ve Aşçıdan oluşur. Teknelerin uzunluğu:15–40 m, Genişlik:3-9 m arasındadır.

2–10 Kabinli olup; Misafir sayısı 2–20 kişi olabilir. Tüm kabinler lomboz-pencerelidir.

Her kabinde duş, tuvalet, çift kişilik yatak, gardrop bulunur.

Vasat-orta kısmında kapalı salon; Havuzluk bölümünde geniş oturma grubu yemek masası sandalyeler; Ön kısımda ise geniş güneşlenme alanı ve minderleri mevcuttur.

 

Turlar 3 günden başlamak üzere isteğe bağlı haftalık veya daha uzun sürebilir. Kabin Kiralama veya Komple Tekne Kiralama olarak 2 şekilde kiralama mevcuttur. Başlangıç Limanı Marmaris,Fethiye,Bodrum veya Göcek tir.

 

Kabin Charter Turlarında Tam Pansiyon konaklanır. Kabinler genellikle çift kişilik yataklar bulunur.. Ek yatak konulamaz. Sıcak su mevcuttur. Yemekler fix set menüdür. Günlük ortalama 3–4 saatlik seyir yapılır. Koylarda yüzme molaları ve karada yürüyüş imkânları mevcuttur. Seyir sürati 6–10 mildir. Kabin Turlarında havlu verilmez. Kapılar kilitlenmez, değerli eşyalar kaptana teslim edilir. Tekne üzerinde ayakkabı ile dolaşılmaz. Temiz yat veya ev ayakkabısı giyilebilir.  Uygun havalarda yelkenli seyri yapılabilir..

 

 

Özel Grup Tekne Kiralamanın en önemli artısı her şeyin Size bağlı olarak seyir rotası arzuya göre düzenlenebilir. Yiyecek ve icecekler Misafirin isteğine göre  rehberliğimiz eşliğinde temin edebilir  veya IDE Yatçılık olarak  Siz uğraşmaksızın yatınıza yükleyebiliriz. Özel istekler ör: Dalış Turu, Dansöz, Doğum günü Partisi vb bildirilmelidir. Tekne ismi rezervasyonlar kesinleştiğinde vermek mümkündür.

 

 

 Yelken donanımlı, Jeneratör, VHF Telsiz, Kano, Deep Freze,TV,CD Çalar, Limanda Elk. 220v ac; Seyir esnasında 12v dc vardır. Cep tel vb şarjı seyir esnasında da  mümkündür. Hava ve deniz şartlarına göre rota değişiklik arz edebilir.

 

 

Saygılarımızla.