BATI KARADENİZ
ABANT- GÖLCÜK-DEVREK-GÖKGÖL MAĞARASI
SAFRANBOLU-AMASRA- KDZ.EREĞLİ

3 Gece – 4 Gün

1. GÜN:
Akşam saat 20:00 Karşıyaka Yunuslar-20:30 Lozan Meydanı-20:45 Üçyol-21:00 Bornova’dan hareketle turumuza başlıyoruz.Manisa-Balıkesir-Bursa- İzmit üzerinden yolda gerekli molalar vererek sabah saatlerinde BOLU ’ya varıyoruz..
2.GÜN:
Sabah Kahvaltısından(EXTRA) sonra ABANT ’a hareket ederek ABANT GÖLÜ ’nü geziyor ve fotoğraf çekme molaları veriyoruz.Daha sonra GÖLCÜK ’e varıyor göl kenarında yürüyüş yaparak fotoğraf çekiyoruz.Buralardaki gezilerin bitiminde DEVREK ’e hareket.Yolumuz üzerinde bulunan aşçıları ile meşhur MENGEN ’de öğle yemeği molasından sonra yolumuza devam ederek DEVREK ’e ulaşıyoruz.Burada BASTONCULAR ÇARŞISI ’nı geziyor dileyen misafirlerimiz için alış-veriş yapıyor ve aksam otelimize yerleşiyoruz.
3.GÜN:
Otelde alınan sabah kahvaltısından sonra SAFRANBOLU’ ya hareket ediyoruz. UNESCO tarafından DÜNYA MİRASI listesine alınan bu şirin kasabada bulunan.KAYMAKAMLAR KONAĞI-HIDIRLIK TEPESİ-ARASTA-CİNCİ HANI ve HAMAMI-KANYON-HAVUZLU KONAK ’nı geziyoruz.SAFRANBOLU ’da misafirlerimize alış veriş için serbest zaman sonrası eski
bir yerleşim yeri olan YÖRÜKKÖYÜ ’nü gezmek için yola çıkıyoruz.Kısa bir yolculuktan sonra YÖRÜKKÖYÜ ’ndeki MÜZE haline getirilen evi ve ÇAMAŞIRHANE ’yi geziyor ve otelimize dönüyoruz.Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.
4.GÜN:
Sabah kahvaltısından sonra AMASRA ’ya hareket ediyoruz.FATİH SULTAN MEHMET ’in ‘’Dünyanın Gözü Burası mı acaba ? diye’’ Lalasına sorduğu eşsiz manzarası ile doğa
harikası AMASRA ’ya ulaşıyoruz.Cenevizlilerden kalma KALE ’sini ,TAHTACILAR ÇARŞISI ’nı ve şehir merkezi gezisinden sonra MEŞHUR BALIK RESTORAN ’larında yemek molası.vererek otelimize dönüyoruz..Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.
5.GÜN:
Sabah Kahvaltısından sonra ZONGULDAK sınırları içerisinde bulunan doğa harikası GÖKGÖL MAĞARASI ’nı gezerek EREĞL İ’ye doğru hareket ediyoruz.Burada CEHENNEM AĞZI –AYAZMA ve KİLİSE MAĞARALARI ’ nı gezdikten sonra öğle yemeği molası veriyoruz..Öğle yemeğinde özellikle MEŞHUR EREĞLİ PİDESİ ’ni tavsiye ederiz.Öğle yemeğimizin ardından İZMİR ’e doğru hareket ediyoruz.Yolda gerekli molaları vererek gece saatlerinde İZMİR ’de turumuzu bir başka YENİ ATILIM TURİZM organizasyonunda buluşmak dileğiyle sonlandırıyoruz.
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER :
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

*ÖREN YERİ ,MÜZE,MİLLİ PARKLAR
GİRİŞ ÜCRETLERİ
*TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ
*HOTELDE ALINACAK EKSTRA İÇECEKLER

*3 GECE YP KONAKLAMA
*ULASIM
*REHBERLİK HİZMETLERİ

  • SEYAHAT SIGORTASI
  • ACENTA REFAKATİ

KONAKLAMA ŞEKLİ
2’Lİ ODADA KİŞİ BAŞI
TEK KİŞİLİK ODA
2–6 YAŞ COCUK
07–12 YAŞ COCUK
Devrek Çınar otel 2*

Crenides otel

YP
359.00 YTL
70.00 * 6 taksit
442.00 YTL
87.00 * 6 taksit
195.00 YTL
38.00 * 6 taksit
277.00 YTL
55.00*6 taksit

DETAYLAR:
Rehber tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Gezi süresi 3 gece 4gündüz. 3 gece otel konaklaması yapılacaktır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için uygulanır. çocuklara otobüste 2 yaşından büyük çocuklara koltuk verme, kanun ile zorunlu hale getirilmiştir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri v.b. haklar iade edilmez. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa gore aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve Tur içinde mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan turlarda acenta’ın sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde turu 1(bir) gün onceden haber vermek kaydı ile iptal acenta’da saklıdır. Turun İptali durumunda acenta turun iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

SİGORTA DETAYLARI:

1618 Sayılı seyahat Acentaları kanununda yer alan “Acenta’nın İflasına veya Ayıplı Hizmete Karşı Zorunlu Seyahat Sigortası acentamız tarafından yapılmıştır. Ayrıca Seyahat sigorta paketi talep etmeniz halinde ücreti karşılığında acentamızdan bu hizmeti satın alabilirsiniz. Sağlık sigorta paketi ücrete dahil değildir.

Yazar Muharrem UÇAR EkLendi: 8/27/2009 08:32:00 AM