İZMİR ÇIKIŞLI  LİKYA TURU/TURLARI/600TL/3 GECE-4 GÜNDÜZ(4 kişilik vip tur)

DALYAN-FETHİYE -ÖLÜDENİZ KAYA KÖY-SAKLIKENT-PATARA-KALKAN-KAŞ-/MARMARİS/İÇMELER
1.GÜN : CARETTA CARETTA – İZTUZU PLAJI
Yolda alınan serbest kahvaltı sonrası Muğla üzerinden  Dalyan’a geliyor,Karia Uygarlığı’nın önemli şehirlerinden Kaunos Antik Kenti karşısında, bugün balık çiftliklerinin bulunduğu Dalyan kasabasını yakından tanımak için, DALYAN TEKNE TURUNA çıkıyoruz. Sazlıklar ve dünyada çok az yerde görülen sığla ağaçları (Liquidamber Oriantalist ) arasından görünen Kaunos Kral Mezarları Görerek Caretta – Caretta kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajında yüzme molası veriyor, yüzme molasının ardından kral kaya mezarları ve sazlıkları geziyor, Şifalı çamur banyoları, kükürtlü sulara uğradıktan sonra otelimize dönüş akşam yemeği , konaklama. otelde.
2. GÜN : SAKLIKENT – PATARA /KALKAN

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası SAKLIKENTE gidiyoruz  17 km uzunlugundaki kanyonu ziyaretin ardından PATARA ANTİK KENTİ VE PLAJINI ziyaret için saklıkentten ayrılıyor,PATARAYA GELİYORUZ burada vereceğimiz serbest zaman ardından KALKANA’A geçiyoruz kalkan ziyareti sonrası otelimize geri dönüyoruz  hareketle, sonrası, Akşam yemeği konaklama otelimizde.

 3. GÜN:ÖLÜDENİZ DEN TEKNE TURU
Otelde alacağımız sabah kahvaltısı ardından
ölüdenizde bizi bekleyen teknemiz ile koylar turumuza başlıyoruz,sırası ile;
*MAVİ MAĞRA
*KELEBEKLER VADİSİ
*AKVARYUM
*ST.NİKOLAS ADASI
*SOĞUK SU
*DEVE PLAJI
ziyaretleri sonrası otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği konaklama otelimizde.
4..GÜN:KÖYCEGİZ  -İZMİR
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası,KAYAKÖY’E ugruyoruz  burda vereceğimiz serbest zaman ardından   FETHİYEDE PANAROMİK ŞEHİR TURU  ve serbest zaman zaman alıyor    dönüş yolculuğumuza başlıyoruz; YOLUMUZ ÜZERİNDEKİ KÖYCEĞİZ’E  geliyor,burada vereceğimiz  serbest zaman ardından izmire dönüyoruz. yolda vereceğimiz molaların ardından akşam saatlerinde izmirde oluyor, bir başka turda buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.

ÜCRET:600 tl(4kişilik vip tur)

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* 3* HOTEL’DE 3 Gece Y.P Konaklama(FETHİYEDE TURKUAZ GARDEN -MALHUN OTEL/DALYAN LAPERLA HOTEL)
* Lüks Otobüsler İle Ulaşım
* Çevre Gezileri
* sigorta
* Otobüs ‘de İkramlar
* Açık Büfe 3 Sabah kahvaltısı. Açık Büfe 3 Akşam Yemeği
* Rehberlik Hizmetleri

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER.:

* öğle Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
*Müze ve ören yeri girişleri
*otel de,teknelerde alınacak ekstralar
*1.TEKNE TURU(DALYANDAN YEMEKSİZ)
*2. TEKNE TURU TEKNE TURU (12 ADALAR(YEMEKLİ 35 TL)
*3.TEKNE TURU KEKOVADAN (yemeksiz)/35TL
*rodos adası feribot ücreti /60 EURO/FETHİYE-RODOS/RODOS FETHİYE(YEŞİL PASAPORTLU KONUKLARA)/rodos turunda acentamız refakatı ,rehberlik hizmeti yoktur!
*YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI(15 TL)
TEL:05054862738(MEB HATTI)-0532 5938743
FOTOĞRAF GALERİSİ:
DALYAN KAYA MEZARLARIFETHİYE SAKLIKENTTEN GÖRÜNÜM
TEKNE TURUNDAN MANZARALAR


ÇALIŞ PLAJIN’DAN GÜN BATIMIKAYAKÖY’DEN GÖRÜNÜM
KAYAKÖY’DEN GÖRÜNÜM
ÖLÜDENİZ’DEN 7 ADALAR TEKNE TURU
7 ADALAR TEKNE TURU MAVİ MAĞRADAN GÖRÜNÜM
Copyright © – Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları skopje travel’e ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz. Aksi durumda yasal işlemlere tarafımızdan başvurulacaktır.ULAŞIM BİLGİLERİ:17 KİŞİLİK GRUPLARDA MİD BUS(VOLSVAGEN VOLT,(2005-6-7-8-9 MODEL)/20- 27 KİŞİLİK GRUPLARDA (TURQUAZ,SULTAN/204-2005-2006-2007-2008-2009
35-46 KİŞİLİK GRUPLARDA:-SAFİR-403 ( Rehber tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Gezi süresi 3 gece 4gündür. 3 gece otel konaklaması yapılacaktır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için uygulanır. çocuklara otobüste 2 yaşından büyük çocuklara koltuk verme, kanun ile zorunlu hale getirilmiştir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri v.b. haklar iade edilmez. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve Tur içinde mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan turlarda TRAVEL’ın sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde turu 1(bir) gün onceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı  saklıdır. Turun İptali durumunda turun iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.