İZMİR ÇIKIŞLI  LİKYA TURU/TURLARI/500TL/4GECE-5 GÜNDÜZ

*4 kişilik özel  gruplara kişi başı:550 tl/VİP TUR

DALYAN-FETHİYE-ÖLÜDENİZ -KAYA KÖY-SAKLIKENT-PATARA- KALKAN-KÖYCEĞİZ

1.GÜN
: İZMİR – AYDIN – DALYAN,  –  İZTUZUP LAJI-ÇAMUR BANYOLARI-KRAL MEZARLARI-KÖYCEĞİZ GÖLÜ

Yolda alınan serbest kahvaltı sonrası Muğla üzerinden Gökova’ya ulaşıyoruz. Gökova yolunda muhteşem doğa manzarası fotoğrafları çektikten sonra MARMARİS İÇMELER’i ziyaret ediyordaha sonra Dalyan’a geliyor,Karia Uygarlığı’nın önemli şehirlerinden Kaunos Antik Kenti karşısında, bugün balık çiftliklerinin bulunduğu Dalyan kasabasını yakından tanımak için, DALYAN TEKNE TURUNA çıkıyoruz. Sazlıklar ve dünyada çok az yerde görülen sığla ağaçları (Liquidamber Oriantalist ) arasından görünen Kaunos Kral Mezarları Görerek Caretta – Caretta kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajında yüzme molası veriyor, yüzme molasının ardından kral kaya mezarları ve sazlıkları geziyor, Şifalı çamur banyoları, kükürtlü sulara uğradıktan sonra otelimize dönüş akşam yemeği , konaklama.eğlence hotelde.

2.GÜN: SERBEST ZAMAN-FETHİYE PANAROMİK ŞEHİR TURU-RODOS ADASI TURU
İsteyen konuklarımızla ölüdenizden tekne turu(ekstra)/RODOS  TURU(EKSTRA)

3.GÜN :PATARA-KALKAN
Otelde alacagımız sabah kahvaltısı ardından Kalkan’a hareket ediyoruz , YOLUMUZ ÜZERİNDEKİ patara’yı ziyaret ediyor, 17 km uzunluğundaki plajda yüzme molası veriyoruz,daha sonra kalkan’a geçiyoruz,burada verecegimiz serbest zaman ardından otelimize dönüyoruz.Akşam yemeği konaklama otelimizde.

4. GÜN:FETHİYE-SAKLIKENT -KAYA KÖY
Sabah kahvaltısı ardından kaya köye hareket ediyoruz. hayalet şehir ziyareti sonrası YAKAPARK’A HAREKET EDİYORUZ. ÖGLE YEMEĞİ YAKA PARKTA(ekstra).Öğle yemeği sonrası çoban ekrem tarafından tesadüfen keşif edilen 17 km uzunlugundaki SAKLIKENT KANYONUNU ziaret ediyor. Burada EŞEN ÇAYI kenarında vereceğimiz serbest zaman ardından fetihye’ye hareket ediyor buradan ölüdeniz’e geçiyor ölüdeniz ziyareti sonrası hayalet köy kayaköye geliyor hayalet köyü ziyaret ediyor,fethiyede yapacagımız panaromik şehir turu ardından 
otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği konaklama otelde.

5.GÜN:KÖYCEGİZ  -İZMİR
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, dönüş yolculuğumuza başlıyoruz; YOLUMUZ ÜZERİNDEKİ köyceğiz’e   uğruyor,burada verecegimiz serbest  zaman  ardından izmire dönüyoruz. yolda vereceğimiz molaların ardından akşam saatlerinde izmirde oluyor, bir başka turda buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.

ÜCRET:500 TL

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

* 3* HOTEL’DE 3 Gece Y.P Konaklama(FETHİYE /TUKUAZ GARDEN-MALHUN /NAZAR OTEL/DALYAN LAPERLA HOTEL)
* Lüks Otobüsler İle Ulaşım
* Çevre Gezileri
* sigorta
* Otobüs ‘de İkramlar
* Açık Büfe
* Rehberlik Hizmetleri

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
* öğle Yemekleri
*ilk gün sabah kahvaltısı

  • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
  • Tüm Özel Harcamalar

*Müze ve ören yeri girişleri
*otel de,teknelerde alınacak ekstralar
*1 TEKNE TURU DALYANDA (35 tl/yemekli açık büfe)
*2. TEKNE TURU TEKNE TURU (12 ADALAR GÖCEKTEN YADA 7 ADALAR TURU ÖLÜDENİZDEN(YEMEKLİ)/(35TL)
*öğle yemekleri

*RODOS  FERİBOT ÜCRETİ GİDİŞ -DÖNÜŞ:60 EURO

VİZE ÜCRETİ(yeşil pasaportlara vize ücreti yoktur

*yurt dışı çıkış harcı(15 tl)gümrükte yadazziraat bankalarına ödenecektir.

*Copyright © – Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif haklar PUAN TURA ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz. Aksi durumda yasal işlemlere tarafımızdan başvurulacaktır.

 

DETAYLAR:

ACENTA Rehberi tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Gezi süresi 5 gece 6 gündür. 5 gece otel konaklaması yapılacaktır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için uygulanır. çocuklara otobüste 2 yaşından büyük çocuklara koltuk verme, kanun ile zorunlu hale getirilmiştir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri v.b. haklar iade edilmez. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve Tur içinde mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan turlarda acenta’ın sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde turu 1(bir) gün onceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentada saklıdır. Turun İptali durumunda acenta turun iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.