1.Gün İzmir – İstanbul (Gece Yolculuğu)

Akşam saat 20:00’da Üçkuyular Shell benzin istasyonundan, 20:30’da Konak Sabancı Kültür merkezinden, 20:45’te Sevinç Pastanesi önünden, 21:15’te Karşıyaka Yunuslardan, 21:45’te Bornova Migrostan hareketimizle yolcular alınarak istanbul’a hareket ediyoruz. Rehberimizden alacağımız 4 günlük gezi bilgilerimizle birlikte çeşitli molalar vererek sabah saatlerinde istanbul AĞVA’ya ulaşıyoruz.

2.Gün (İSTANBUL)

Bir doğa harikası ve Cenevizlilerin kolonisi olan Ağva’da Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra dokumaları ile ünlü olan Şile’ye ulaşıyoruz. Burada İSTAVRİT TEPESİ, KÜLTÜR PARK, ŞİLE KALESİ, ŞİLE FENERİ, KAVALA PARKI otobüsümüzle gezerek MAŞATLIK KOYUNA uğruyoruz. Burada dünyanın en büyük ikince feneri bulunmaktadır. İskelenin 200mt Açığında bulunan UÇADA, ZEYTİNADA, UZUNADA, OCAKLI ADA ve AĞLAYAN KAYA’yı gördükten sonra şile çarşısında alış veriş için bir saatlik serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından öğle yemeği için Anadolu Kavağına varıyoruz. Burada mezgit balığı ve salata’dan oluşan menümüzü aldıktan sonra buradan Hidiv Kasrı, Küçük Su Kasrı, Kandilli, Yeniköy, Çengelköy,Beylerbeyi ve Çamlıca Tepesini görüp Akşam çaylarımızı eşsiz boğaz manzarası eşliğinde alıp Boğaz köprüsünü geçerek otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizde aldıktan sonra isteyen misafirlerimize kumkapıda eğlence imkanı (Extra) olarak sunuyoruz.

3.Gün :

Sabah kahvaltımızın ardından hareketimizle DOLMABAHÇE SARAYI, YILDIZ SARAYI, Şale köşkü, Malta Köşkü, Emirganda Sakıp Sabancı müzesi, Sarıyerde Su muhallebisi, Telli Baba, Rumeli Kavağı’nı gezdikten sonra otelimize hareket ediyoruz. otelimiz’de alacağımız akşam yemeğimizin ardından isteyenlerle SULTANA’S Gece kulübüne hareket ediyoruz. (extra) geceleme otelimizde.

4.Gün :

Sabah alacağımız kahvaltımızın ardında otelimizden ayrılıp saat 09:00’da Sultan Ahmet Meydanına ulaşıyoruz. Burada sırasıyla Sultanahmet meydanı , Dikilitaş , Eski Hipodrom, Ayasofya , Yerebatan Sarnıcı, TOPKAPI Müzesini gezdikten sonra öğle yemeğimizi “SULTAN AHMET KÖFTECİSİ”nde alıyoruz. Yemeğimizin ardında Eyüp Sultan ziyareti, Sütlücede MİNİA TÜRK’ü görüp Pierre Loti kahvesinde eşsiz haliç güzelliğiyle çaylarımızı yudumlayıp otelimize dönüyoruz. Alacağımız akşam yemeğimizin ardında isteyenlerle Beyoğlu, Çiçek pasajı ve Cezayir Sokağını görüyoruz (extra) Geceleme otelimizde

5.Gün :

Alacağımız sabah kahvaltımızın ardından otelde çıkış işlemlerini yaptırıp sabah saat 08:00’de otelimizden ayrılıyoruz.08:30’da Kabataş iskelesinde oluyor ve 09:00 vapuruyla Büyük Adaya hareket ediyoruz. 10:30’da Büyük Adaya varış 12:00’ye kadar faytonlarla ada turu yapma imkanı(extra) saat 12:00da Bostancıya Hareketimizle İstanbul’u son defa görüyor ve Bursa üzerinde Güzel İzmir’imize geç saatlerde ulaşıyoruz.

ÜCRETE Dahil Olan Hizmetler :

Tüm Ulaşım Hizmetleri,

3* otelde 3 gece konaklama,

otelde alınan kahvaltı ve akşam yemekleri,

Programda belirtilen Çevre gezileri,

Profesyonel rehberlik hizmetleri.
ÜCRETE Dahil Olmayan Hizmetler :

*İlk gün alınan sabah kahvaltısı,

*öğle yemekleri,

*Extra turlar ve Şahsi harcamalar,

*Müze – Ören yeri giriş ücretleri,

*Dönüşteki akşam yemeği.
** Müze ve Ören yeri girişleri

ULAŞIM BİLGİLERİ:

*17 KİŞİLİK GRUPLARDA MİD BUS(VOLSVAGEN VOLT,(2005-6-7-8-9-10-11 MODEL)

*20- 27 KİŞİLİK GRUPLARDA (TURQUAZ,SULTAN/204-2005-2006-2007-2008-2009-10-11 MODEL)

35-46 KİŞİLİK GRUPLARDA:-SAFİR-403 OTOBÜSLE (2005-6-7-8-9 -10-11MODEL)/ ARAÇLAR KULANILACAKTIR.

DETAYLAR:

ACENTA Rehberi tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Gezi süresi 3 gece 4gündüz. 3 gece otel konaklaması yapılacaktır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için uygulanır. çocuklara otobüste 2 yaşından büyük çocuklara koltuk verme, kanun ile zorunlu hale getirilmiştir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri v.b. haklar iade edilmez. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa gore aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve Tur içinde mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan turlarda ACENTA sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde turu 1(bir) gün onceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı  ACENTA’DA saklıdır. Turun İptali durumunda ACENTA turun iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.