RUSÇA DİL KURSU – ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ – BEYAZ RUSYA – MİNSK – BARANOVİÇ

RUSÇA DİL KURSU – ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ – BEYAZ RUSYA – MİNSK – BARANOVİÇ

RUSÇA DİL KURSU – ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ – BEYAZ RUSYA – MİNSK – BARANOVİÇ

Beyaz Rusya Rusça Dil Kursu – Gruplarımız , Karşılama ve …

Beyazrusya ( BELARUS ) Rusça’yı yerinde daha uygun imkanlarla öğreniniz. Beyazrusya’da Eğitime Güvenilir ve Referanslı Kurumlar Danışmanlığında Katılınız.. Şeffaf ve güvenilir çalışmalarımız devam edecektir.
Paylaş ile güvenilir danışmanlığı çevrenize ulaştırabilirsiniz..
www.ruscakursuruscakursu.tr.gg http://beyazrusyadaegitim.blogspot.com/
http://www.facebook.com/beyazrusya.egitim

SONBAHAR/KIŞ Rusça Dil Kursları
KIŞINIZI ‘IN BOŞ VAKTİNİZİ BELARUS’TA ÜNİVERSİTELERDE RUSÇA ÖĞRENEREK GEÇİREBİLİRSİNİZ.
SİZLERE RUSÇA EĞİTİMİNİN YANINDA BELARUS’DA DÜZENLEDİĞİMİZ GEZİLERLE KEYİFLİ BİR YAZ TATİLİ VE ETKİNLİĞİ SAĞLIYORUZ. BELARUS’DA KURS SÜRESİNCE SİZLERLEYİZ. KURS SÜRESİNCE DANIŞMANLIĞIMIZ SÜREKLİ DEVAM ETMEKTEDİR.

YAZ DÖNEMİ HAZİRAN VE TEMMUZ’DA BAŞLAYACAK 2 AY RUSÇA DİL KURSU ÖN KAYITLARI BAŞLADI. SON BAŞVURU TARİHİ 20 MAYIS !!! SEVGİLİ ARKADAŞLAR , RUSÇA’YI YERİNDE EN UYGUN ŞEKİLDE ÖĞRENİN. RUSÇA ÖĞRENEREK HEDEFİNİZİ BELİRLEYİN… EN KALİTELİ , EN UYGUN VE EN GÜVENLİ DANIŞMANLARLA BU EĞİTİMİ ALINIZ, MADUR OLMAYINIZ.

KIŞ KURSU ÜCRETİ – 2000 USD

 • Davetiye
 • Gidiş Vizesi
 • İstanbul – Minsk Gidiş Uçak bileti
 • Belarus Karşılama
 • Havaalanı – Okul transferi (tek yön)
 • Konaklama (Yurtta 2-3 kişilik odalarda)
 • Eğitim (Haftalık 20 saat ders)
 • Oturum
 • Danışmanlık ( Kurs suresince sizlerleyiz)
 • Oryantasyon
 • Özel Sağlık Sigortası (kurs süresince)
 • Sertifika
 • Evrak tercümeleri ve Noter tasdikleri
 • Şehir gezisi
 • Gsm Telefon Hattı

DAHİLDİR !!!!!!!
*Tüm detayları Belarus Yetkilimiz UĞUR KILIÇ ‘dan/izmirde muharrem uçar’dan(0505 4862738-0532 5938743) detaylı bilgiyi alabilirsiniz.
*

Baranoviç’te Rusça Dil Kursları:
BarGU – Belarus Cumhuriyetinin Brest Bölge Merkezine bağlı 170 bin nüfuslu Baranoviçi şehrinde bulunmaktadır. Baranoviçi şehri Başkent Minske 120 Km uzaklıktadır. BarGU dil okulu Belarus Cumhuriyetindeki en iyi yaşam ve yurt imkanlarına sahip, en kaliteli eğitim veren okullardan biridir.

Yurt kampus içerisinde bulunmaktadır. Yurtları ülkenin en yeni, en temiz ve en konforlu yurtlarıdır.

Türkiye’den ise Antalya da bulunan Akdeniz Üniversitesiyle işbirliği anlaşması bulunmaktadır. Üniversite yeni kurulmuş olmasına rağmen öğrencilerine oldukça iyi imkanlar sunmaktadır.

Üniversite bünyesinde Sportif oryantasyon, atletizm, hendbol, voleybol, futbol, boks, armwrestling, masa tenisi gibi 16 dalda spor aktiviteleri bulunmaktadır ve yine üniversitenin açık ve kapalı spor salonları bulunmaktadır. Kış sporları için yeni teçhizat alınmıştır. Üniversitede okuyan her öğrenciye internet imkanı da verilmektedir. Her öğrenci için bir şifre verilmektedir ve öğrenciler bu şifrelerle üniversitede bulunan 18 adet bilgisayar laboratuarlarında Internet’e girebilmektedirler.

Ayrıca Yurt içerisinde diz üstü bilgisayar ile internete girme bu yıl faaliyete girmiştir.Üniversite genelinde farklı kültür ve eğlence programları düzenlenmektedir. Öğrencilerin hizmetinde farklı gençlik kurumları vardır.
Üniversite bünyesinde Türkçe öğretilmektedir ve bu öğrenciler Türkiye ve Türkçe ile ilgilide zaman zaman proğramlar düzenlemektedir. Baranoviçi devlet Üniversitesi oldukça genç fakat bir o kadar köklü ve kaliteli bir üniversitedir.

Üniversite Brest bölgesinin en büyük şehirlerinden biri olan 170 bin nüfuslu Baranoviçide Belarus Cumhurbaşkanı Aleksandr LUKAŞENKO’nun isteği üzerine 2004 yılında kurulmuştur. Baranoviçi Devlet Üniversitesi şehirde bulunan değişik üniversitelerin bölümlerinin bir araya getirilmesi ile kurulmuştur..Değişik üniversitelere ait olan 12 binanın restore edilerek hizmete başlayan üniversitenin 9 fakültesinde 2007 yılı itibarıyla 8653 öğrenci eğitim görmektedir. Bu fakültelerden Mühendislik, Yabancı Diller, Pedagoji ve Hukuk fakülteleri gündüzlü eğitim vermektedir ve yine Mühendislik, Hukuk ve Pedagoji fakülteleri Ekstern eğitim vermektedir. İki fakültede ise Uzmanlık geliştirme imkanı bulunmaktadır. Üniversite bünyesinde Lyahoviçi şehrinde Ziraat Teknik Lisesi bulunmaktadır. Restore edilen binalara ek olarak 2006 yılında Poliklinik, yemekhane ve yurtlar inşa edilmiştir. Üniversitenin 2007 yılı sonu itibarıyla yeni inşa edilmiş yurdu bulunmaktadır. Üniversitenin oldukça iyi bir eğitim kadrosu bulunmaktadır. Üniversitede 90 profesör ve doçent doktor, 225’den fazla doktor, 20 akademisyen, 5 araştırma görevlisi görev yapmaktadır.

Üniversite’de şu an sadece Rusça Dil Kursları verilmektedir.

Üniversitede 10-12 kişilik gruplar olmak şartı ile 3 ve 6 aylık rusça dil kursu eğitimi verilmektedir.Haftada 20 saat ayda 80 saat olarak kurs verilmektedir.
Diğer şehirler gibi baranoviç şehrinde yabancı milletlerin öğrencileri yoktur, şehir halkı ve üniversite öğrencileri Türk arkadaşlara sempatiyle bakmakta ve çok çabuk arkadaşlıklar kurulmaktadır. Bu sayede oldukça fazla pratik imkanı yapmaktadır kursiyerler.

Bir çok yönden en iyi imkanlar sunan Baranoviç Üniversitesini biz rusça kurs veya üniversite eğitimini düşünen arkadaşlara öneriyoruz.

Başkent Minsk’e 120 km, Brest’e 220 , Grodna’ya 310 km uzaklıktatır.. Özel araçla 1 saat , Hızlı tren ile 1 saat 40 dk Minsk’e gidilmektedir

Önemli not: Üniversite ile çalıştığını idda eden kurum ve kişiler olmaktadır, lütfen kanmayınız. 2 yıldır çalışan tek kurumuz. Tespitlerimiz’de baranoviç’te kurs düzenlediklerini idda edip kayıtları topladıktan sonra kişileri madur eden kurumlar görülmüştür. Referanslı ve şeffaf kurumlarla rusça eğitimi alın, MADUR OLMAYIN !!!!

ŞEFFAF ÇALIŞMALARIMIZI, FOTO GALERİ VE VİDEO BAŞLIKLARINDAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ…
Gönderen UĞUR KILIÇ zaman: 12:25 Bunu E-postayla GönderBlogThis!Twitter’da PaylaşFacebook’ta Paylaş
Etiketler: BARANOViÇ, Belarus, Beyazrusya, Rusça Dil Kursları

Minsk’te Rusça Kurs ve Üniversite Hazırlık !!

Belarus Kültür Üniversitesi – 3 Ay’lık Rusça Kurs
Belarus Devlet Teknik Üniversitesi – 6 ve 10 Ay’lık Rusça ve Hazırlık Kursu
Belarus Devlet Ekonomi Üniversitesi – 6 ve 10 Ay’lık Rusça ve Hazırlık Kursu..

10 Ay’lik hazirlik kurslari ile Rusça Dil Kurslari ekim 1 de baslamaktadir. Son basvurular Agustos 20.

6 Ay’lık Rusça dil Kursu Kasim ilk hafta baslamaktadir son başvuru tarihi Eylül 20.

Minsk ve Baranoviç Rusça Kurslar ile

*Rusça Dil Kursları ve Irtibat !!!
Sevgili Arkadaslar,

Ekim , Kasim , Aralik, Ocak ve Subat’ta 3,5,6 ile 10 ay’lik Rusça Dil Kursları ile Temmuz 1 de baslayan Yaz Rusça Dil Kursları Organize Ediyoruz.

Ayrica Universite egitimimi , yuksek lisans ve Hazirlik kurslarina orgenci getirmekteyiz.

Son basvuru tarihi gelmek istediginiz tarihten en az 1 ay once olmalidir, grup sayilari kontejyanla sinirlidir. Basvurularinizi erken yapmanizi oneririz..

Fiyat ve kosullar icin irtibata geciniz.

*Kurs Ücret ve Ödeme Şartları
Üniversite adına Türkiye’de ödemelerin tamamını istemeyen tek firmayız..

Türkiye’de firmamızın talep ettiği ön ödeme ücretleri,
(Uçak gidiş,vize,davetiye ve bir kısım danışmanlık) ücretidir.

Kursiyer ücretin büyük bir kısmını Beyaz Rusya – Belarus’da öder.

Davetiyesi herhangi bir sebepten çıkmayan öğrencinin tüm parası geri iade edilir. ( Davetiyesini Hazırlayamadığımız Kursiyer Olmamıştır)

Not: Bazı firmalar davetiyesi çıkmayan öğrencilere danışmanlık ücretlerini geri ödeme yapmadıkları tespit edilmiştir. ÖN ÖDEME ÜCRETİNİ İŞLEMLERE BAŞLAMA MASRAFI OLARAK ALMAKTA VE DOĞABİLECEK PROBLEMLER SONRASI İADE ETMEMEKTEDİR. KANMAYINIZ…MADUR OLMAYINIZ !!!

RUSÇA DİL KURSLARI

KURS TARİHLERİ EKİM , KASIM , ARALIK , OCAK VE TEMMUZ’DA YAZ RUSÇA KURSU.

BAŞVURULAR KURS TARİHLERİNDEN EN GEÇ 1 AY ÖNCEDİR!! KONTEJYAN DOLAYISI NEDENİYLE ÖN BAŞVURUNUZU ERKEN YAPMANIZI ÖNERİRİZ!!!

2 AY’LIK RUSÇA KURS –
3 AY’LIK RUSÇA KURS –
5 AY’LIK RUSÇA KURS –
6 AY’LIK RUSÇA KURS –
10 AY’LIK RUSÇA KURS –
ÜNİVERSİTE HAZIRLIK –

Güncel fiyatlar için irtibat kurunuz….

VERDİĞİMİZ ÜCRET’E DAHİL OLANLAR:

 • Davetiye
 • Gidiş Vizesi
 • İstanbul – Minsk Gidiş Uçak bileti
 • Belarus Karşılama
 • Havaalanı – Okul transferi (tek yön)
 • Konaklama (Yurtta 2-3 kişilik odalarda)
 • Eğitim (Haftalık 20 saat ders)
 • Oturum
 • Danışmanlık ( Kurs suresince sizlerleyiz)
 • Oryantasyon
 • Özel Sağlık Sigortası (kurs süresince)
 • Sertifika
 • Evrak tercümeleri ve Noter tasdikleri
 • Şehir gezisi
 • Gsm Telefon Hattı

GÜVENİLİR , ŞEFFAF VE UYGUN FİYATLAR İLE SİZLERE HİZMET VERİYORUZ. TÜM ÇALIŞMALARIMIZI AÇIK YÜREKLİLİKLE SİZLERE SUNUYOR VE BİZLER İLE KURSLARA KATILMIŞ KURSİYERLERİMİZİN REFERANSLARINI AÇIK YÜREKLİLİKLE SİZLERLE PAYLAŞIYORUZ.

YURTARIMIZ ÜLKE’DE EN KONFORLU YURTLARDIR. UCUZ KALİTESİZ OKULLAR İLE DEĞİL HAKETTİĞİNİZ RAHATLIKTA KALİTELİ ÜNİVERSİTELERE UYGUN FİYATLARA HİZMET SAĞLIYORUZ…

DETAYLI SORULARINIZ İCİN FİRMAMIZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ.

Beyazrusya – Belarus ülke’sinde değişik üniversite ve şehirler’de (Minsk , Baranoviç , Grodna , Vitebsk ) anlaşmalarımız vardır.

DİKKAT ÖNEMLİDİR!!!

 • Ders günde 4 saattir ve Dersler üniversitelerin belirleyeceği yerlerde yapılır.

( Bazı kurum ve kişiler anlaştıkları üniversitelerde hafta’da 3 gün ve günde 3 saat eğitim vermekte ve fiyatlarında ufak indirimler yapmaktadır. hakettiğiniz sürede eğitim alın madur olmayın)

 • Konaklama Üniversitenin vereceği yurtlarda 2 – 3 kişlik odalarda olacaktır. İsteyen istediği kişi ile birlikte kalabilir fakat kalmak istediğiniz kişi karşı cinsten ise evlilik cüzdanı talep edilecektir. Bayan ve erkekler aynı blokta kalamazlar.
 • Dönüş transferi katılımcı tarafından karşılanacaktır.
 • Sağlık kontrolü üniversitenin istemesi durumunda yapılacaktır. Aksi durumda sağlık kontrolü yaptırılmaz.
 • Şehir gezisi toplu halde yapılacak olup tanıtım amaçlıdır. Gezi esnasında yapılacak ekstra harcamalar veya ücretli girişler katılımcı tarafından ödenecektir.
 • BELARUS DANIŞMANI UĞUR KILIÇ KURS SÜRESİNCE BELARUS’DA SİZLERLE BERABERDİR,

UĞUR KILIÇ

ETİKETLER – rusça rusça öğrenmek , rusça konuşmak , rusça kurs ücret fiyat , rusça kursu , minsk baranoviçi baranoviç grodna beyazrusya rusça kurs tarihleri ucuz rusça

Baranoviç’te Rusça Dil Kursları
BarGU – Belarus Cumhuriyetinin Brest Bölge Merkezine bağlı 170 bin nüfuslu Baranoviçi şehrinde bulunmaktadır. Baranoviçi şehri Başkent Minske 120 Km uzaklıktadır. BarGU dil okulu Belarus Cumhuriyetindeki en iyi yaşam ve yurt imkanlarına sahip, en kaliteli eğitim veren okullardan biridir.

Yurt kampus içerisinde bulunmaktadır. Yurtları ülkenin en yeni, en temiz ve en konforlu yurtlarıdır.

Türkiye’den ise Antalya da bulunan Akdeniz Üniversitesiyle işbirliği anlaşması bulunmaktadır. Üniversite yeni kurulmuş olmasına rağmen öğrencilerine oldukça iyi imkanlar sunmaktadır.

Üniversite bünyesinde Sportif oryantasyon, atletizm, hendbol, voleybol, futbol, boks, armwrestling, masa tenisi gibi 16 dalda spor aktiviteleri bulunmaktadır ve yine üniversitenin açık ve kapalı spor salonları bulunmaktadır. Kış sporları için yeni teçhizat alınmıştır. Üniversitede okuyan her öğrenciye internet imkanı da verilmektedir. Her öğrenci için bir şifre verilmektedir ve öğrenciler bu şifrelerle üniversitede bulunan 18 adet bilgisayar laboratuarlarında Internet’e girebilmektedirler.

Ayrıca Yurt içerisinde diz üstü bilgisayar ile internete girme bu yıl faaliyete girmiştir.Üniversite genelinde farklı kültür ve eğlence programları düzenlenmektedir. Öğrencilerin hizmetinde farklı gençlik kurumları vardır.
Üniversite bünyesinde Türkçe öğretilmektedir ve bu öğrenciler Türkiye ve Türkçe ile ilgilide zaman zaman proğramlar düzenlemektedir. Baranoviçi devlet Üniversitesi oldukça genç fakat bir o kadar köklü ve kaliteli bir üniversitedir.

Üniversite Brest bölgesinin en büyük şehirlerinden biri olan 170 bin nüfuslu Baranoviçide Belarus Cumhurbaşkanı Aleksandr LUKAŞENKO’nun isteği üzerine 2004 yılında kurulmuştur. Baranoviçi Devlet Üniversitesi şehirde bulunan değişik üniversitelerin bölümlerinin bir araya getirilmesi ile kurulmuştur..Değişik üniversitelere ait olan 12 binanın restore edilerek hizmete başlayan üniversitenin 9 fakültesinde 2007 yılı itibarıyla 8653 öğrenci eğitim görmektedir. Bu fakültelerden Mühendislik, Yabancı Diller, Pedagoji ve Hukuk fakülteleri gündüzlü eğitim vermektedir ve yine Mühendislik, Hukuk ve Pedagoji fakülteleri Ekstern eğitim vermektedir. İki fakültede ise Uzmanlık geliştirme imkanı bulunmaktadır. Üniversite bünyesinde Lyahoviçi şehrinde Ziraat Teknik Lisesi bulunmaktadır. Restore edilen binalara ek olarak 2006 yılında Poliklinik, yemekhane ve yurtlar inşa edilmiştir. Üniversitenin 2007 yılı sonu itibarıyla yeni inşa edilmiş yurdu bulunmaktadır. Üniversitenin oldukça iyi bir eğitim kadrosu bulunmaktadır. Üniversitede 90 profesör ve doçent doktor, 225’den fazla doktor, 20 akademisyen, 5 araştırma görevlisi görev yapmaktadır.

Üniversite’de şu an sadece Rusça Dil Kursları verilmektedir.

Üniversitede 10-12 kişilik gruplar olmak şartı ile 3 ve 6 aylık rusça dil kursu eğitimi verilmektedir.Haftada 20 saat ayda 80 saat olarak kurs verilmektedir.
Diğer şehirler gibi baranoviç şehrinde yabancı milletlerin öğrencileri yoktur, şehir halkı ve üniversite öğrencileri Türk arkadaşlara sempatiyle bakmakta ve çok çabuk arkadaşlıklar kurulmaktadır. Bu sayede oldukça fazla pratik imkanı yapmaktadır kursiyerler.

Bir çok yönden en iyi imkanlar sunan Baranoviç Üniversitesini biz rusça kurs veya üniversite eğitimini düşünen arkadaşlara öneriyoruz.

Başkent Minsk’e 120 km, Brest’e 220 , Grodna’ya 310 km uzaklıktatır.. Özel araçla 1 saat , Hızlı tren ile 1 saat 40 dk Minsk’e gidilmektedir

Önemli not: Üniversite ile çalıştığını idda eden kurum ve kişiler olmaktadır, lütfen kanmayınız. 2 yıldır çalışan tek kurumuz. Tespitlerimiz’de baranoviç’te kurs düzenlediklerini idda edip kayıtları topladıktan sonra kişileri madur eden kurumlar görülmüştür. Referanslı ve şeffaf kurumlarla rusça eğitimi alın, MADUR OLMAYIN !!!!

*Neden Danışmanlık Hizmeti ?
NEDEN DANIŞMANLIK HİZMETİ ??KISA SÜREDE KAYIT OLANAĞI

Danışmanlık firmaları sizin haftalar içinde yapabileceğiniz tüm işlemleri en fazla 1-2 günde tamamlarlar. Bu şekilde önemli bir zaman tasarrufunda bulunmuş olursunuz.

VİZE AVANTAJI

Danışmanlık Firması başvurduğunuzda vize alma ihtimaliniz çok yüksektir. Çünkü elçilikler ve konsolosluklar vize işlemi esnasında tanınmış bir danışmanlık firmasına başvuran öğrenciler için kolaylık gösterirler.

DOĞRU OKUL SEÇİMİ

Danışmanlık firmaları, sizin ile aynı dili konuşan, yurtdışı deneyimi olan profesyonel danışmanlara sahiptir. Bu danışmanlar, gitmeyi düşündüğünüz ülkeyi ve okulu daha önce bizzat giderek görmüştür. Bu yüzden ihtiyaçlarınıza ve Beklentilerinize en uygun okulun seçiminde size önemli yararlar sağlarlar, Okul ile ilgili artıları ve eksileri anlatmanın yanı sıra, siz daha okula gitmeden okulu net bir şekilde tanımanıza yardımcı olurlar.

ULAŞIM KOLAYLIĞI

Danışmanlık firması gideceğiniz ülkeye, indirimli uçak bileti temininde size yardımcı olur.

KARŞILAMA, SAĞLIK SİGORTASI VE KALACAK YER TEMİNİ

Yurtdışına çıktığınızda havaalanında sorunsuz karşılanmanız, sağlık sigortanızın işlevsel olması ve kalacak yerinizin ayarlanmasında danışmanlık firmaları benzersiz yardımlarda bulunurlar. ,

EĞİTİMİNİZ SÜRESİNCE DESTEK

Yurtdışında yaşayabileceğiniz zorlukları aşmada size ücretsiz danışmanlık ve rehberlik yaparlar. Doğru bir danışmanlık firması, kendisine başvurduğunuz ilk günden, eğitim alıp sağlıklı olarak geri döndüğünüz son güne kadar, yurtiçinde ve yurtdışında karşılaştığınız sorunların giderilmesinde, haklı nedenler ile yaptığınız yardım isteklerinde daima sizin yanınızda olur. AİLENİZE MORAL DESTEĞİYurtdışına gidecek öğrencinin, yurtdışındaki yaşamı konusunda beklide dünyada en çok endişe duyan veliler, Türk velilerdir. Danışmanlık firmaları veli ve öğrenci arasında köprü görevi üstlenerek öğrencinin verimli eğitim almasını sağlar.

BUYRUN ÖNCE’DEN BELLİ FİRMALAR TEK OLDUKLARINDAN FİYAT ARALIKLARINI YÜKSEKÇE TUTMUŞ OLABİLİRLER.. AMA ARTIK ÖYLE DEĞİL.

Beyaz Rusya ( Belarus ) hakkında tum ögrenmek istedikleriniz, sorularınız için her an bizlere ulaşabilirsiniz.. Beyaz rusya ve türkiyede faliyet gösteren ofislerimiz ve güçlü partner kadromuzla sizler için varız. Gerek türkiyede ailenizin muhattap alacagı firmamız gerekse beyaz rusyada sizlerle bulundugunuz sürece danışmanlık yapacak kadromuzla artık içiniz rahat olabilir…Hızlı,güvenilir ve uygun fiyata öğrenim görme imkanlarını size sunuyoruz..

*Neden Rusça ?
Rusçayı Türkiye’den daha ekonomik olarak öğrenebilirsiniz

Belarus Üniversiteleri, Rusça öğrenmek isteyenler için kaliteli bir eğitim ve çok ekonomik koşullar öneriyor!
Son yılların uluslararası pazarı olarak kabul edilen Rusya gerek yapılan iş ortaklıkları, gerek turizminin yaygınlaşmasıyla ülkemize giriş yapan Rus turist sayısının artması ve bunun sonucunda dili kullanabilen kalifiye elemana duyulan ihtiyaç Rusçayı son yılların en çok tercih edilen dilleri arasına yerleştirmiştir. Her yaştan her kesim için geliştirilen Rusça dil kurslarına katılarak sektördeki yerinizi şimdiden belirleyin !!!

Rusçanın günümüzün en önemli ticaret dillerinden biri olduğunu artık bütün otoriteler kabul ediyor. Rusça öğrenmek için artık yepyeni bir seçeneğiniz daha var. Son dönemlerde Rusya’da artan maliyetler, çok sayıda öğrenciyi Belarus’a yönlendiriyor. Eski Sovyetler Birliğinin eğitim başkenti olan Minsk’de çok sayıda üniversite, Türk öğrencileri Rusça hazırlık sınıflarına kabul ediyor.

Rusça öğrenmek zaman gerektiren bir eğitim seçeneğidir. Bu nedenle Belarus üniversitelerinin hazırlık sınıfları çok avantajlı olacaktır. Bir akademik yıl ( 9–10 ay) süren bu eğitim programı sonunda Rusça diline tamamen hâkim olacak, Rusçayı mükemmel biçimde konuşabileceksiniz. Tabii ki bunda en önemli etken, günlük olarak dilin konuşulduğu bir ortamda bulunacak ve sürekli pratik yapabilecek olmanız.

NEDEN RUSÇA?

Rus Dili, yüze yakın millet tarafından çok geniş bir coğrafya üzerinde konuşulmakta olan ve son yıllarda ülkemizde de son derece önem kazanmış bir dildir. Son dönemde Rusya, Eski Doğu Bloğu ve Orta Asya ülkeleriyle süratle artan ticari, kültürel, ekonomik ve turizme dayalı ilişkilerimiz ile ülkemizde birçok alanda Rusça bilen kalifiye veya kalifiye edilecek insan kaynağına ihtiyaç duyulmaktadır.

Günümüzde özellikle turizm sektöründe oteller ve seyahat acenteleri Rusça bilen personel konusunda sıkıntı yaşamaktadırlar. Dolayısıyla başta turizm sektörü olmak üzere pek çok sektörde Rusça bilen kişiler çok kolay iş bulabilmektedir.

*Dil Okulları Seçimi, Başvuru ve Gerekli Evraklar
Dil Okulları Seçimi ve Başvuru Süreci

Dil okullarının programlarına yılın her döneminde katılmak mümkün olmakla beraber, eğitime başlamayı düşündüğünüz tarihten en az 1 ay önce başvuru işlemlerini başlatmanız uygun olacaktır. Vize işlemlerindeki muhtemel gecikmeleri de göz önüne alarak işlemlere mümkün olduğunca erken başlamalarını öneririz.
Yurtdışındaki dil kurslarına her yaştaki istekli katılabilir. Dil kurslarına katılmak için belli bir dil seviyesi ya da okul bitirme zorunluluğu bulunmamaktadır.

Dil kursu icin gerekli evraklar

Dil kurslari icin lise mezunu olmaniz gerekmemektedir.
Herhangi bir ogrenci belgesi
Pasaport (suresi en az 1 yillik)
10 adet fotograf
Aids temiz raparu

Referanslar
BU SEKILDE REFERANS VEREMEYEN KURUMLARDAN LUTFEN UZAK DURUN, UZULMEYIN VE MADUR OLMAYIN. HERKESE BASARILI GELECEKLER..

Kursiyer Görüşleri – KURSİYERLERİMİZİN VİDEOLARINIZ EN ALT KISIMDA İZLEYEBİLİRSİNİZ !!!

Ahmet Pınardag
Arkadaşlar,ben ekim ayında Uğur Bey’in organizasyonunda Baranoviç Devlet Üniversitesinde rusça dil kursuna geldim,gerek karşılanmamız,gerek şehirin tanıtılması,keza odalarımızın rahatlığı,herşey tahmin ettiğimden daha keyifli bir şekilde sürmekte.Uğur Bey sağolsun yardımına ihtiyacımız olduğu zamanlarda hiç bizleri yan…lız bırakmadı,zaten kendiside burada yaşadığından her daim bizlere yardımcı oluyor.buradan kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.eğer sizlerde her geçen gün önemi artan rus diline karşı ilgili iseniz sizlere Baranoviçi mutlaka tavsiye ederim.

05415164873
http://www.facebook.com/profile.php?id=622753166

a.pinardag@hotmail.com
———————————————-

Fatih Imamoğlu

AHMET ARKADASA KATILIYORUM, BENDE ŞU ANDA DİL KURSLARINA UĞUR KILIÇ İLE GELDİM. BUGÜN EVİNDE YEMEĞE DAHİ DAVET ETTİ. DANIŞMANLIKTAN ÇOK DOST GİBİ OLUYOR BURDA. HEMEN HERGÜN KENDİSİ BİZİMLE VE HERNEZAMAN BİR SIKINTIMIZ OLSA YANIMIZDA OLUYOR. SENEYE TEKRAR GELMEYİ DÜŞÜNÜYORUM VE DÜŞÜNEN ARKADAŞLARA TAVSİYE EDERİM.
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000086739598

fatih.61trabzon@hotmail.com – 05388368823
——————————–

Cemal Sönmez

Uğur abiye gerçekden çok teşekkür ediyorum buradan.. şuan baranovichdeyim ve gerçekden pratik yapma imkanı fazla ve yurtdaki odalar cok güzel.. gelmeyi düşünen arkadaşlar varsa düşünmeyi bırakın.. bence böyle bi fırsat kaçmaz. başka bir ülkede böyle bir imkan.. ama buraya gelipde kimse durduk yere rusça öğrenemez birazda çalışmak lazım.. o zaman herşey olur.. teşekkürler

http://www.facebook.com/profile.php?id=703999036
sasa_runner@hotmail.com
——————-

Ali KALIN

Uğur abi herşey için teşekkür ederiz; bizlere burdaki her türlü yardımların için..Herkesi Belarus’a bekliyoruz.

http://www.facebook.com/irascope
irascope@hotmail.com
—————–

Erhan Fatih Tuncer

Dilini,kanununu,yasamini,kisacasi hicbirseyini bilmedigimiz belarusta..ozellikle baska araci kuruluslarla gelip ,paralarinin bile nasil bozduralacagini bilmeyen arkadaslarin durumunu da gorunce…! kendi ozel yasamini ve vaktini hice sayip her daim daim yanimizda bulunan rehberimiz,arkadasimiz,dostumuz ugur kardesimize… sonsuz tesekkurlerimizi sunariz..(2010_2011..kursiyerler…)

http://www.facebook.com/profile.php?id=697760327
+90 5399630337
realimage11@hotmail.com
erhanftuncer@hotmail.com
———————————-

Arzu Yıldırım

Bir bayan olarak yurt dışına çıkmak istediğimde tereddütlerim oldu, Uğur Bey’in çalışmalarını gördüğümde güven aldım ve ihtiyacım olan bu eğitime katılmaya karar verdim. Uğur Bey’in ilgisi , dostluğu ve yaptığı işin gerçekten hakkını verdiğini zaten çalışmalarından görmek mümkün ama ben kendisine doğruluğu,dürütslüğü,Beyazrusya’da her an bizlerle olup her türlü sıkıntımıza koştuğu için ayrıca çok teşekkür ederim. Çalıştığı üniversitenin kalitesi , aile sıcaklığında ki ortamı sayesinde 2 ay katıldığım eğitimi uzatarak 4 ay kaldım ve çok mutluyum. Düşünen arkadaşlara öneririm.

05336646522

Furkan ŞENOKUR
Herkese belarustan selamlar.Ben okan üniversitesi Rusça mütercim tercümanlık bölümünde okumaktayım.Baranoviçe uğur abi danışmanlığında üç aylık yaz kursuna geldim.Buraya gelmeden önce bütün firma ve şehirleri araştırdım.En mantıklısı uğur abiyle baranoviçe gelmek oldu ve seneye tekrar gelmeyi düşünüyorum.Zaten baranoviçe öğrenci getiren tek danışman.Buda okulun internet sitesinde yazmakta.Burada hayat türkiyeye göre çok daha ucuz ve güvenli.Turistlere karşı ilgi çok fazla.Buda bize arkadaşlık kurma ve çok fazla pratik yapma imkanı doğuruyor. Minsk ile baranoviçi karşılaştıracak olursak minsk daha büyük şehir ancak minskte bu kadar pratikyapma ve arkadaşlık kurma imkanı bulmak zor.Ayrıca burdaki yurt minskteki yurtlara kıyasla çok daha temiz.Uğur abiden allah razı olsun her sorunumuzla ilgileniyor.Kendisinin baranoviçte yaşıyor olması bizim için çok iyi bir… fırsat.Bir sorun olduğunda veya bir şeye ihtiyacımız olduğunda uğur abi elinden gelen herşeyi yapıyor.Eğer belarusta eğitim almayı düşünüyorsanız kesinlikle tavsiyem baranoviçte eğitim almanız.Burası hakkında aklınıza takılan sorular varsa email adresim ve telefon numaram aşağıda.Arayıp sorabilirsiniz.
Furkan ŞENOKUR furkansenokur@hotmail.com 0535 669 81 36
——————-

Emre Pacaci

Ben Erciyes Üniversitesi Rus dili ve edeibyatı bölümünde okuyorum bu sene ilk defa yurt dışına Rusça dil kursuna geldim Uğur abiyi tercih ettim ve geldiğimde de gördümki gerçekten seçimimi doğru yapmışım.BELARUSDA kurs düşünen arkadaşlara gerçekten tavsiye ediyorum hiç düşünmeden BARANOVİÇİ VE UĞUR KILIÇ tercihini yapın.. Ben gerçekten bu tercihi yaptığım için mutluyum ve doğru yaptığımı gördüm ve seneyede inşallah Uğur abimizle burada bulunucaz… Belarusda dil kursu isteyen arkadaslar Uğur abiyi mutlaka seçin derim ki zaten Uğur abiden başka Baranoviçe öğrenci getiren yok.Buraya gelmeden önce gerçekten çok araştırmıştım dil kurslarını,şirketleri birçok şirket baranoviçe öğrenci getirdiğini söylüyor sitelerinde reklam veriyor ama buraya Uğur abimizden başka öğrenci getiren yok.Başka bir şirketle baranoviçe bir arkadaşım gelicekti ama arkadaşım minske indikten sonra baranoviçdeki üniversiteden davetiye çıkmadığını ve minske kayıt yaptırdıklarını söylediler.. Teşekkürler abicim her türlü yardımından ve abiliğinden dolayı… Düşünen arkadaşlara her konuda yardımcı olabilirim uğur abimize her konuda referans olabilirim e-mail adresimi ve telefon adresimi yazıyorum şuan belarusda olduğum için e-mailden ulaşabilirsiniz arkadaşlar 4 eylülden sonrada telefon numaramdan her türlü sorunuza cevap verebilirim Uğur abi ve Baranoviç ile ilgili… Verdiğin sözlerin fazlasını yaptın abicim gerçekten işini hakkıyla yapıyorsun… Gelicek arkadaşlar gerçekten tereddüt bile etmeyin derim abizimiz hakkını yememek gerek bu işi bu kadar özenle ve dürüstçe yapanını bulamazsanız diyebilirim en azından ben Uğur abimi tanıdıktan sonra bundan iyice emin oldum Emeğine sağlık abicim seni tercih ettiğimim için mutluyum ve çok teşekkür ediyorum abicim…
Emrepacaci_24@hotmail.com 0535 319 63 56

——————-

Inanç Akçay Belarusdan Selamlar,Şuan Belarusda – Baranoviç de 3 aylık kurs görmekdeyim ve Günler çok Güzel geçiyor Buraya gelirken aklımda hangi firma ile gitsem die düşünceler vardı hangisinin fiyatları daha uygun die düşünüyordum… Birçok firma ile görüştüm ve Sonunda TUR34 Uğur Kılıç’ın danışmanlığında buraya geldimBurayı Gelm…ek isteyen arkadaşlar için yazıorum bu yazımı gelmeyi düşünen arkadaslar sunu bilsin TUR34 Uğur Kılıç Danışmanlığından başka bir firma ile gelemez Baranoviçde Tek Anlaşmalı Danışmandır.Diğer Fİrmalar Getirdiğini Sölerler ama ön ödeme alır kontejan dolu diye başka bir şehre gönderir sizde para verirsiniz ve gitmek zorunda kalırsınız. Uğur Kılıç sayesinde hiç Bir sorun yaşamadık ben artık bir danışmandan çok kendisni abim gibi görüorum kendisi 24 saat bizimle ve her problemimizde yanımızda oluyor Kendisine Çok Teşekkürler Ederim
inancakcay@yahoo.com

——————-

Tугче добрева

İlk başta tüm arkadaşlarında olacağı gibi çok şüphelerim vardı. Ya dolandırılırsak ya hiç beklediğimiz gibi olmazsa v.s v.s … ama bu düşünceleri bi şekilde yıktık ve geldik.Minsk e gitmediğim için şükür ettim çünkü dolandırılan çok insan olmuş bizzat kendim gördüm.Herşey beklediğimizden çok daha fazla iyi .! Uğur abi sadece işini yapmıyor aynı zamanda bi aile oluyoruz burda. Hatta ben kendim bizzat bu kadar üstüne düşme abi bile dedim 😀 yurt falan belarusun en iyi yurdu ve en yeni yurdu herşey mevcut. Kısacası dier yerlere göre küçük ama çok etkili bir yer.

rykel__@hotmail.com

——————-

Cem Arabacı

Yurtdışına çıkacağız tanımadığımız yer, bilmediğimiz dil gibi korkuları haklı olarak herkes gibi bende yaşadım, şu an buradayım kafamdaki şüphelerin hepsinin haksız olduğunu ve daha da fazla olumlu yönü olduğunu gördüm.Buranın reklamını yapan bir sürü şirket olduğunuda duydum ama burada öyle bir şey yok biz burada Uğur abiyle sadece danışman müşteri ilişkisi değil abi kardeş ilişkisi içerisindeyiz gelecek arkadaşlar hiç başka reklamlara kanmadan burayı düşünürlerse çok memnun kalacakalarını garanti ediyorum..
qbanna_cem12@hotmail.com

——————-

Melih Çetintaş samata_melih87@hotmail.com

Arkadaslar Gelmek İsteyen Arkadaslara Yardımımız Olsun Diye Soyluyorum Burası Gercekten Cok Güzel Ve Herseyden Önemlisi Cok Güvenli Bir Ülke.Buraya Geleli Yaklasık 3 Ay Oldu Ama Bu Zamana Kadar Ne Bir Kavga Ne Bir Gürültü Nede Baska Birsey.Gercekten Mukemmel Bir Yer.Ugur Bey İşinin Ehli Zaten Yorumlardanda Anlasıldıgı …Gibi.Ben Buraya Kendisiyle Gelmedim Ama Kendisinin Bu İşi Hakkıyla Yaptıgına Yuzdeyuz Eminim Cunku Onun Burdaki Ögrencileriyle Görüstüm.Özellikle Firma Secerken Cok Dikkatli Olun Cunku Adamlar Sizi Hava Limanından Alırlar Dandik Bir Yurda Atarlar İnanın Bana Bir Daha Sormazlar Bile.Sizin Onlara İhtiyacınız Olsa Dahi Sizin İçin Birseyler Yapacakları Zaman Bilinki Bu Para Karsılıgıdır.Bu İşi Profesyonel Anlamda Yapamayan Yıgınla Firma Dolu.Onun İçin Bu Sayfadaysanız Edindigim İzlenimlere Göre Ve Ugur Beyi Tanıdıgım Kadarıyla Dogru Yerdesiniz.Soruları Olan Arkadaslar Varsa Severek Cevaplayabilirim.Hoscakalın..

——————-

Nurettin Çetin 05422186963

arkadaşlar gidilebilecek en güvenilir yer.yurtlar gerçekten çok temiz dört dörtlük ve rehber uğur bey öğrencilerin her türlü sorunları ile çok yakından ilgileniyor ilgilenen arkadaşlara tavsiye ederim keşke zamanım olsaydıda 3 ay değilde 5 ay kalabilseydim..

———————

Mehmet Erduran erdurann7148@hotmail.com – 05423681221

kurslar çok güzel rehberimiz uğur beye ayrıca teşekkür ederiz. verdikleri sozleri tuttular.yurtlar filan çok güzel çok temiz belarusta dil eğitimi almanızı kesinlikle tavsiye ederim .

———————

Mehmet Bilgin 05432877370 – mehmetbilgin_15@hotmail.com

arkadaşlar merhaba!!!zaten belarusa giden arkadaşlar çogu şeyi anlatmışlar.gerçekten gidilecek ve görülecek bir yer kurslar ve yurtlar ayrıca çok güzel bir dili öğrenmek istiyosanız yerinde öğrenmeniz gerekiyor.orada bizi karşılayan uğur beye ayrıca teşekkür ediyorum çünkü bize her konuda yardımcı oldu…bence belarusa giderseniz pişman olmaz aksine memnun kalıcaksınız…kesinlikle tavsiye ediyorum!!!

———————-

Emre Yeşil

Öncelikle herkezin gidip görmesi gereken biyer.Eğitim yönünden olsun kültürel yönden olsun olanüstü biyer gitmeyi düşenenenler bence hiç düşünmesin ve gitsin Emre Yeşil: 0507 336 77 30 gitmek istiyen arkadaşlar bilgi almak isterseniz bana bu numaradan ulaşa bilirsiniz.

————————-

Özhan Olgun 05333373721

приветики всем )))) Arkadaşlar Beyaz Rusya’da Rusça eğitim almak istiyorsanız Baranoviçi Üniversitesi varken başka alternatif aramanızı tavsiye etmem. Yurtlar yeni , aynı bizim ülkemizdeki apart oteller gibi düşünün . şehir ufak ama termemiz ve insanları gerçekten çok iyi . gidilebilecek mekan sayısıda öğrenim için gelm…iş olan insanlara yeterde artar bile. Ve yaşam eğer ipin ucunu tutmayı becerebilirseniz gerçekten çok ucuz . burada 200 dolara geçinmek işten bile değil , 1000 dolarda harcayabilirsiniz tabiki , ama şunu söylemek isterim 300-350 dolarlara biraz ipin ucunu kaçırarakta yaşayabilirsiniz :))) Buranın sessiz sakin temiz insanlarının iyi yurtların güzel olmasının yanında birde Uğur arkadaşımız faktörü varki gerçekten çok önemli , saolsun kendisi her derdimize koşuyor bizi yabancı ellerde yardımsız bırakmıyor , Uğurcum sana buradan da bir kez daha teşekkürler…

————————–

Abdullah Levent 05334746356 – 05396358547 apo__1985@hotmail.com

Rusçayı yerinde öğrenmek ve öğrendikten sonra günlük yaşamda onu kullanmak buraya gelecek arkadaşlar için büyük bir avantaj…bu kurslara katılacak olan arkadaslara sesleniyorum gerçekten iyi bir imkan bunu mutlaka değerlendirin..yurtlar çok iyi ve günlük yaşamda sıkıntı çekmezsiniz..ugur bey size her konuda yardımcı o…lacaktir bundan bir supheniz olmasın…. sizlere kesinlikle tavsiye ediyorum,gerçekten sizin için ve iş hayatınız için bir referans olacaktir.

—————————-
Halil Kilicarslan 05334746301 halil_kilicarslan07@hotmail.com

Benim gibi turizim de calışıp Kış sezonu boşluğunuzu Buradaki rusca kurslara katılarak değerlendirebilirsiniz.Yurtlar son derece konforlu bir o kadar rahat.İnsanlar sıcak kanlılar.Turizm de çalışan arkadaşlar bilirler artık rusca olmazsa olmazlardan.Sizde bizler gibi düzenlenen kurslara katılabilir kendinizi geliştireb…ilirsiniz.Ugur Bey işini son derece profosyonelce icra ediyor bizlere her konuda yardımcı oluyor gercekten,kendisine buradan bir kez daha teşekkür etmek isterim.Selamlar…

——————————

Macit Bilgin http://www.facebook.com/profile.php?id=704757196&ref=mf#!/profile.php?id=704757196&v=info&ref=mf

Arkadaşlar buraya hepnizi beklıyorum gercekten cok guzel ve cok rahat yurtlar on numara insanlar sıcak kanlı ve praktık acısından cok guzel gelirsenız pişman olmassınız bılhassa rus dılınde okuyan arkadaşlar yazlarını boş gecırmesınler burada prakrık yaparak gelecektekı iş hayatlarını zenginleştrsinlar aksi taktirde zorluk yaşayacakları kesin…

———————————-

Boran Birim 05076900193 – boran_birim1@hotmail.com

Arkadaşlar herkese Belarus Baranovichi’de bulunmaktan çok mutlu olan iyi gelmişim diyen bir insandan selamlar yolluyorum.Biz 27 ekim itibariyle gelen grubuz Uğur bey bizleri hava alanında çok arkadaş canlısı ve işinin gerektirdiği ölçüde bir profesyonellikle karşıladı,zatwn daha ilk dakikadan itibaren tavırları ve yaklaşımından dürüstlüğünü ve samimiyetini hissedeiliyorsunuz. .Biz 27 ekim itibariyle gelen grubuz Uğur bey bizleri hava alanında çok arkadaş canlısı ve işinin gerektirdiği ölçüde bir profesyonellikle karşıladı,zatwn daha ilk dakikadan itibaren tavırları ve yaklaşımından dürüstlüğünü ve samimiyetini hissedeiliyorsunuz. Acaba kaldığım yer nasıl ? Gerçekten iyi bir eğitim düzeyi var mı? Şehirde aylık harcamam bana söylendiği ölçüde mi olur ? Herşey daha önce fotoğraflardan baktığım kadar güzel mi yoksa buraya gelince hayal kırıklığına mı uğrarım? Bir çok tereddüt kısaca…Minsk’te bizi Baranovich’e götürecek olan otobüse bindikten sonr…a yaşadığım izlenimleri kısaca paylaşmak istiyorum; bir kere en başta Uğur bey in yaklaşımı zaten insana derin bir ohhh!! dedirtiyor çünkü bizi karşıladığı andaki şu anki mevcut tavrı Türkiye’den buraya gelmeden önceki tavrıyla tamamen aynı yani demek istediğim diğer bir çok firmanın yaptığı gibi Türkiye’de farklı burada farklı bir yaklaşım içine girilmiyor olması.Otobüs içerisinde Baranovich’e gelinceye kadar hepimiz kendisini soru yağmuruna tutmamıza rağmen hepimize sabırla cevap verdi. Yurda ulaştığımızda aklıma hemen bu sayfada daha önce gördüğüm fotoğraflar geldi ve tekrar rahatladım çünkü yurtlar fotoğraflarda görüldüğü gibiydi ama en güzeli de yurda girince yaşadıklarımızdı,ordaki diğer öğrencilerin bize olan yaklaşımı gayet sıcaktı ve dışarıdan gözlemleyen birisi burasının bir kız yurdu olduğunu… düşünebilirdi ancak çünkü erkek öğrenciler kız öğrencilere oranla çok daha az sayıda :)))neyse resepsiyondaki görevlilerin en başta yurt müdiresinin karşılamasından yaklaşımından anladığınız ilk şey de şu oluyor Uğur bey in bu insanlarla uzun süredir olan güvenilir işbirliği yani demek istediğim bir çok firmanın yaptığı gibi öğrenci buraya geldikten sonra tekbaşına kalmıyor size sahip çıkan yanınızda olduğunu hissettiren bir rehberiniz arkadaşıınz hatta bazen kankanız:)) Odalarımızda mutfak, banyo, tuvalet mevcut bunları sadece beraber kaldığınız insanlar kullanıyor,kendin pişir kendin ye yapıyorsun odalar gayet sıcak yani eve çıkmaya konfor adına hiç gerek yok istediğiniz zaman saat 22:00’ye kadar misafirinizi kaldığınız odaya getirebiliyorsunuz sadece misafirinizin pasaportunu kendis…iyle getirmesi geleceğini resepsiyona bildirmeniz gerekiyor.Sınıfımız yurdun içinde 5.katta yataktan 30 dakika önce kalkmanız yeterli oluyor yani ulaşım için de extra para vermenize gerek kalmıyor.Mağazalarda fiyatlar gayet ekonomik. Koca şehirde şu anda sadece 12 tane türk öğrenciyiz,sonra gelecek olan gruplarla belki biraz daha artacağız ama Minskteki kadar çok olmayacak.Uğur Beye burdan tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum kendisine yöneltilen saçma sapan yersiz ve ne amaçla yazıldığı belli olan yorumlara sadece gülümseyebiliyorum çünkü burada… kendisiyle ilgili referansı verebilecek kişiler bizleriz başkalrı değil videolarla fotoğrafları da yükleyince konuşacak hiçbirşey de kalmayacak zaten. Neyse arkadaşlar yazacak daha çok güzel şeyler var isteyen herkes arayabilir Türkiye tel. +90 506 216 03 56

——————————–

Gökhan Çolpan golpan27lp@yahoo.com http://www.facebook.com/golpan?ref=mf#!/golpan?v=info&ref=mf

Merhaba arkadaşlar, Ben Kasım Baranovichi grubundanım. Uçaktan iner inmez sağlık sigortası yaptırdık ve bavullarımızı alır almaz Uğur Bey hepimizi kapıda karşıladı. Hemen yakında transferimizi yapacak otobüs bekliyordu, zaman kaybetmeden Baranovichi’deki yurdumuza gittik. Ertesi gün kurs ücretlerimizi Uğur’a verdik ve …bir ertesi gün de kursumuz başladı. Uğur Baranovichi ile ilgili tamamen haklı burada yabancı çok az ve insanlarla arkadaşlık kurmak gayet kolay. Ama Rusça öğrenmekten farklı bir amacınız varsa ve cebinizde de sağlam para varsa kesinlikle Minsk’e gidin.. Bir kere bence Uğur’un güvenilirliği kurs ücretini Belarus’da almasından belli. Bu işi “yanlış” yapacak olan adam bütün parayı peşin alır grubu ülkeye postalar parayı üniversiteye yatırmaz, üzerine yatar. Bunu da ancak 1-2 kere yapar o yüzden insanları dolandırabildiği kadar dolandırır. Arkadaşlarla bolca video ve foto… çekiyoruz yakında bu sayfada hepsini paylaşırız. Burasıyla ilgili ben de size bilgi verebilirim mümkün oldukça..
———————————

hasan – 05069754109
ali – 05064245442
Oguz – 05337410233
OZER – 05544783418

OZHAN – 05333373721
TAYFUN – 05362182650

ABDULAH – 05396358547
HALIL – 05437679838

Ahmet – 05424926885
Bekir – 05325566319

Emre – 05073367730
Eral – 05376329700

Erkin – 05368509902
metin – 05323238363

Omer – 05377444621
Selcuk – 05357613493

Senol – 05324881831
Ugur – 05374002222

DEVAM EDECEKTIR… Ayrica Facebook’ta bulunan Beyaz Rusya – Belarus grubumuzda kursiyer ogrencilerin kendi ekledikleri resimler, yorumlar ve videolara gormeniz mevcut, kendileri ile bire bir irtibata gecerek referanslari alabilirsiniz. En uygun fiyat’a , en iyi egitimi veren ve en iyi yurtlara sahip olan anlasmadaki universiteler ile en seffaf sekilde calismaktayiz. Saygilar,

Kurslaramiza katilan arkadaslarin videoları…

Daha fazla vizeolar icin facebook grubumuzu ziyaret ediniz..

FOTOĞRAF GALERİSİ: