OLYMPOS/FİNİKE/KEKOVA/KAŞ/KEMER YÖRÜK ÇADIRLARI -ANTALYA /ELMALI/SALDAGÖLÜ/DENİZLİ /PAMFİLYA/LİKYA TURU


KONAKLAMA: 4*GRAND FİNİKE OTELDE

AKŞAM SAAT 23:00 DE HAREKET

1.GÜN.:
DENİZLİ-KORKUTELİ-ELMALI-FİNİKE-DEMRE-KEKOVA/KAŞ

GÜZARĞAHINI TAKİP EDEREK YOLCULUĞUMUZA BAŞLIYOR, YOLDA VERECEĞİMİZ MOLALARIN ARDINDAN SABAH SAATLERİNDE FİNİKEYE ULAŞIYORUZ.SABAH KAHVALTISI OTELİMİZDE(ekstra)OTEL’DE VERECEĞİMİZ DİNLENME MOLASI ARDINDAN DEMRE’YE HAREKET EDİYOR ,NOEL BABA KİLİSESİNİ ZİYARET EDİYORUZ, SİMENA ANTİK KENTİ VE BATIK ŞEHRİ ZİYARET İÇİN KEKOVA’YA HAREKET EDİYORUZ,KEKOVA’DA BİZİ BEKLEYEN TEKNEMİZE BİNİYOR,TEKNE TURUMUZA BAŞLIYORUZ SIRASI İLE;SİMENA ANTİK KENTİNİ VE BATIK ŞEHRİ REHBERİMİZ EŞLİĞİNDE ZİYARET EDİYORUZ.ÖĞLE YEMEĞİ KEKOVADA TEKNEDE (EKSTRA). KEKOVA KOYLARINDA YÜZME MOLALARIMIZ VE KEKOVA ZİYARETİMİZ ARDINDAN KAŞ’HAREKET EDİYOR KAŞTA VERECEGİMİZ SERBEST ZAMAN DA MEİS ADASINA EL SALLIYOR,MANZARA TEPESİNDE HATIRA FOTOĞRAFLARI ÇEKİYORUZ,DAHA SONRA OTELİMİZE GERİ DÖNÜYORUZ.AKŞAM YEMEĞİ KONAKLAMA, EĞLENCE FİNİKEDEKİ OTELİMİZDE.

2. GÜN:FİNİKE-TEKİROVA-TAHTALI TELEFERİK -BOTANİKOTELDE ALACAGIMIZ SABAH KAHVALTISI ARDINDAN TAHTALI TELELEFERİK’E DOGRU YOLCULUGUMUZ BAŞLIYOR 45 DAKİKA YOLCULUK SONRASI TAHTALI TELEFERİK’ULAŞIYOR 2365 M YÜKSEKLİKTEKİ BÖLGENİN EN YÜKSEK DAĞI OLAN TAHHTALI DAĞINDA KURULU AVRUPANIN EN UZUN , 80 KİŞİ YOLCU KAPASİTELİ TELEFERİKLE 10DK. YOLCULUK ARDINDAN DÜNYANIN DENİZE EN YAKIN ZİRVELERİNDEN BİRİ OLAN ZİRVEYE ULAŞIYORUZ.KIŞ AYLARINDA UZUNLUKLARI100M-1500M ARASINDA DEGİŞEN 4 ADET KAYAK PİSTİ BULUNAN ZİRVEDE KAYAK YAPMA ŞANSINIZ OLUP,ZİRVEDEN KEMER’İ SEYRETMENİN AYRI BİR ZEVK OLDUĞUNU GÖRECEKSİNİZ. ZİRVE ZİYARETİ SONRASI ÖĞLE YEMEĞİ İÇİN BOTANİK BAHÇESİNE GELİYOR ALALABALIK ÖĞLE YEMEGİ MÖNÜMÜZ(EKSTRA). ÖGLE YEMEĞİ SERBEST ZAMAN ARDINDAN OTELİMİZE GERİ DÖNÜYORUZ. AKŞAM YEMEĞİ KONAKLAMA EĞLENCE OTELİMİZDE.

3.GÜN:İSTEĞE BAĞLI KÖY TURU(EKSTRA)/SERBEST ZAMAN(OTELDE HAVUZ SEFASI)

4.GÜN:FİNİKE-KUMLUCA/OLYMPOS/KEMER/ANTALYA/KORKUTELİ/DENİZLİ/ -İZMİR

OTELDE ALDIĞIMIZ KAHVALTI ARDINDAN OLYMPOS’A HAREKET EDİYOR 2 SAAT YOLCULUK ARDINDAN OLYMPOSA ULAŞIYOR, OLYMPOS ANTİK KENTİNİ REHBERİMİZ EŞLİĞİNDE GEZİYOR, DAHA SONRA
ANTALYA KEMER’E HAREKET EDİYOR YÖRÜK ÇADIRLARI ZİYARETİ ,SERBEST ZAMAN SONRASINDA  İZMİR ‘E DÖNÜŞ YOLCULUĞUMUZA BAŞLIYOR ,YOLDA VERECEĞİMİZ MOLALARIN ARDINDAN GECE İZMİR DE OLUYOR, BİR BAŞKA TURDA BULUŞMAK DİLEĞİ İLE VEDALAŞIYORUZ.

ÜCRET:SORUNUZ:350TL

KREDİ KARTI ÖDEMELERİNDE:
2TAKSİT(%6 KOMİSYON)UYGULANIR.
4 TAKSİT(%8 KOMİSYON)UYGULANIR.
6 TAKSİT(%10 KOMİSYON)UYGULANIR.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER:
*4* HOTELDE YARIM PANSİYON 3GECE KONAKLAMA (GRAND FİNİKE OTEL FİNİKE)
*ULAŞIM
*REHBERLİK HİZMETLERİ
*OTOBÜSTE İKRAMLAR
*İLK GÜN SABAH KAHVALTISI
*ÖREN YERİ ,MÜZE ,MİLLİ PARKLAR GİRİŞLERİ
*OTELDE ALINACAK EKSTRA İÇECEKLER
*TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ
*OTELDE ALINACAK EKSTRALAR

  • 1618 SAYILI YASAYA GÖRE ZORUNLU SEYHAT SİGORTASI(10 TL)

*TAHTALI TELEFERİK ÇIKIŞ-DOLMUŞ ÜCRETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

*MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

*TELEFERİK ÇIKIŞ ,DOLMUŞ ÜCRETLERİ

*TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ

**TEKNE TUR (KEKOVADAN /30 TL/YEMEKLİ)

*OTEL VE TEKNEDE ALINACAK ALKOLÜ ALKOLSÜZ İÇECEKLER

*ÖNEMLİ NOT:ÖRENYERLERİ GİRİŞLERİ İÇİN TÜM KONUKLARIMIZA EKONOMİK OLMASI AÇISINDAN MÜZE KARTI ALMALARINI ÖNERİYORUZ!

ASES TRAVEL AGENCY GÜVENCESİ İLE

HAREKET ZAMANLARI VE YERLERİ:
1: KARŞIYAKA YUNUSLAR ÖNÜ – 23:00
2 : ALSANCAK LOZAN MEYDANI – 23:15
3 :HATAY ÜÇYOL : 23:30
4 : BORNOVA EGE ÜNİV. HASTANE ÖNÜ – 23:45

ULAŞIM BİLGİLERİ:17 KİŞİLİK GRUPLARDA MİD BUS(VOLSVAGEN VOLT,/20- 27 KİŞİLİK GRUPLARDA (TURQUAZ,SULTAN ARAÇLARLA
35-46 KİŞİLİK GRUPLARDA:-SAFİR-403 OTOBÜSLER KULANILACAKTIR.

DETAYLAR
Rehber tur programının tamamını gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Gezi süresi 3 gece 4gündüz. 3 gece otel konaklaması yapılacaktır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için uygulanır. çocuklara otobüste 2 yaşından büyük çocuklara koltuk verme, kanun ile zorunlu hale getirilmiştir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri v.b. haklar iade edilmez. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa gore aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve Tur içinde mücbir sebepler nedeniyle yapılamayan turlarda acenta’ın sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde turu 1(bir) gün onceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı   acentada saklıdır. Turun İptali durumunda acenta turun iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Copyright © – Web sitemizde bulunan tüm turların program içeriklerinin telif hakları acenta’ya ait olup izinsiz kopyalanıp kullanılamaz veya çoğaltılamaz. Aksi durumda yasal işlemlere tarafımızdan başvurulacaktır.

Reklamlar